Zobúdzajte sa každý deň plný energie

V nesii spájame unikátny dizaj na mieru, matrace prvotriednej kvality a odborné poradenstvo, pretože veríme, že ráno robí deň.

cisty_spanok_landing_main

Kvalitný a pevný rám

Kvalitne vyrobená posteľ s pevným rámom a správnym rozmerom môže výrazne zlepšiť vašu kvalitu spánku. Vedeli ste že za hodinu spánku zmeníte svoju polohu až 26 krát?

Výber správneho matraca

Matrace hrajú neoddeliteľnú rolu pri kvalite spánku. Výber správnej tvrdosti a materiálu matrace je kľúčový. Vedeli ste že matrac je dobré raz za čas otočiť? Predídete tým únave materiálu.

Technológia matraca

Moderné matrace ponúkajú rôzne funkcie, ako reguláciu teploty, tlmiče pohybu a nastaviteľnú tuhosť, čo môže pri správnom výbere matracu prispieť k lepšiemu spánku.

Rozmery postele

Rozmery postele sú dôležité pre kvalitný spánok. Matrac potrebuje určitú rezervu aby správne plnil svoj účel. Vyberte posteľ, ktorá je dostatočne veľká pre vás a vášho partnera je veľmi dôležitá.

Ventilačné vlastnosti matraca

Dobrá ventilácia matraca je dôležitá pre reguláciu teploty počas spánku. Matrace s dobrými ventilačnými vlastnosťami môžu výrazne zvýšiť kvalitu Vášho spánku.

Bariéra proti prebúdzaniu

Ak máte partnera, ktorý často mení polohu počas spánku, zvážte posteľ s nezávislými matracmi. Rozdelená spánková plocha zabráni nadmernému prebúdzaniu sa.

VYBERTE SI POSTEĽ PRESNE PRE VÁS

Naši dizajnéri a odborníci na spánok Vám ochotne pomôžu s výberom.

MANŽELSKÉ POSTELE

MANŽELSKÉ POSTELE

Objavte spojenie dokonalého dizajnu a optimálnej funkčnosti v našich kvalitných posteliach na mieru, ktoré sú vytvorené presne podľa vašich potrieb

MATRACE

MATRACE

Vyberte si matrac presne pre Vás, aby ste získali kvalitný spánok. Naša ponuka matracov k posteliam na mieru Vám poskytne to, čo vaše telo potrebuje.

PODPORUJEME ČISTÝ SPÁNOK

Viac ako 75 % Slovákov má pocit, že ich spánok by mohol byť kvalitnejší*

*Prieskum realizovaný spoločnosťou SPP v júli/auguste 2023 na vzorke 1 100 respondentov

POTREBUJETE PORADIŤ PRI VÝBERE?

Naši dizajnéri a odborníci na spánok Vám ochotne pomôžu s výberom postele presne pre Vás. Kontaktujte nás mailom alebo osobne v našich predajniach.

Kontakt - formular