Biznis na mieru: Využite naše služby pre svoj hotel, reštauráciu či kaviareň - Dizajn

Biznis na mieru: Využite naše služby pre svoj hotel, reštauráciu či kaviareň

Nesia sa okrem návrhov a realizácií interiérov pre bežných zákazníkov venuje aj segmentu HoReCa, do ktorého patria napríklad reštaurácie, bary či hotely. Aké služby vieme týmto zákazníkom poskytnúť a aké realizácie sme už v minulosti uskutočnili?

Široká škála možností pre B2B segment

HoReCa sektor  je jedným z najrýchlejšie rastúcich sektorov na svete, hneď po cestovnom ruchu. 

V Nesii disponujeme širokou ponukou pre HoReCa segmenthotely, reštaurácie, kaviarne nebo cateringové spoločnosti. -Ponúkame rôzne zariadenie od boxov na sedenie na mieru, čalúnených stoličiek do barov a reštaurácií, cez veľké lounge sedenia pre hotelové haly, hotelové izby na mieru až po komplexné riešenia podľa individuálnych požiadaviek, od návrhu, cez realizáciu až po finálnu inštaláciu.

 

Dávame dôraz na kvalitné materiály, funkčnosť a nadčasový dizajn. Nesia interiér nielen vyrobí, ale ho aj sama dopraví až ku klientovi bez zbytočných medzičlánkov a externých dodávateľov.

Ponuka pre HoReCa  segment

Okrem toho, že vám ponúkame komplexné riešenie hotelovej haly, reštaurácie či baru na mieru, nájdete u nás aj tieto jednotlivé praktické riešenia pre HoReCa sektor:

Jedálenské boxy

Jedálenské boxy sú praktickým a zároveň štýlovým riešením do akéhokoľvek gastro podniku, či už ide o moderné bistro alebo tradičnú reštauráciu. V Nesii vám takéto boxy vyrobíme na mieru, prispôsobíme ich rozmery aj dizajn presne podľa potrieb vášho priestoru a predstavy. Vybrať si môžete z viac ako 3000 poťahov, látok či koží.

Čalúnené stoličky a stoly

V príjemnom a atraktívnom priestore rozhodne chutí každé jedlo lepšie. Preto aj na výbere stola a stoličiek záleží. U nás zaručene nájdete dokonalé duo, ktoré pozdvihne vašu reštauráciu, kaviareň či akúkoľvek inú prevádzku na nový level. A keďže aj v tomto prípade záleží na detailoch, radi vám ich prispôsobíme na mieru.

Loungové sezení

Vzbuďte dobrý prvý dojem už vo vstupnej hale či na recepcii. Pomôže vám v tom moderné loungové sedenie vhodné do administratívnych priestorov či hotelov. Navrhneme a vyrobíme ho na mieru.

Biznis na mieru: Využite naše služby pre svoj hotel, reštauráciu či kaviareň - Dizajn

Čalúnené postele + komplet zariadenie hotelovej izby

Privítajte vašich hostí v unikátnej hotelovej izbe, ktorá sa im vryje do pamäti. Našim nábytkom na mieru a hotelovými posteľami vám pomôžeme vytvoriť nezabudnuteľnú atmosféru, do ktorej sa hostia budú radi vracať.

Biznis na mieru: Využite naše služby pre svoj hotel, reštauráciu či kaviareň - Dizajn

Výber z našich  B2B realizácií

Aj na týchto  projektoch sme priložili ruku k dielu a pomohli tak vytvoriť priestor, ktorý si získal svojich zákazníkov:

Štýlová reštaurácia a bar MEET MEAT

Zariaďovanie reštaurácií a podnikov je pre nás vždy príjemnou výzvou. Inak to nebolo ani v prípade Meet Meat Restaurant, kde sme vyrábali na mieru kožené boxy na sedenie s povrchovou úpravou antik, vyššie barové boxy, čalúnené stoličky Ema, stoličky Moe, kreslá a stoly.

Biznis na mieru: Využite naše služby pre svoj hotel, reštauráciu či kaviareň - Dizajn

Podčiarkujú jedinečnosť tohto originálneho konceptu. Veríme, že zákazníci sa sem radi vracajú nielen kvôli vynikajúcej kuchyni, ale tiež kvôli príjemnej atmosfére a pohodlnému sedeniu.

Biznis na mieru: Využite naše služby pre svoj hotel, reštauráciu či kaviareň - Dizajn

HOTEL CITY BRATISLAVA

Pre tohto klienta sme realizovali výrobu sedenia na mieru pri vstupe do hotela. Vychádzali sme z nášho modelu KARLIN – je to pomerne jednoduchý model, ktorý sme obohatili bužírkou v kontrastnej farbe. Nápad vyšiel nad očakávanie a získal si mnohých obľúbencov.

PENZIÓN PRECEDENS

V  penzióne Precedens sme sa postarali o štýlovo zariadené a luxusne vybavené izby – zabezpečili sme postele, kreslá, stoličky, sedačky, TV stolíky. Okrem toho sme exkluzívne zariadili novootvorenú reštauráciu s celkovou kapacitou 100 hostí.

HOTEL APOLLO I. a II.

V hoteloch Apollo I. a II. sme zabezpečili na mieru vyrobený hotelový apartmán, kde sme poskytovali klientovi úplnú slobodu pri výbere látok, čalúnených stien a postelí šitých na mieru. 

Do hotelu Apollo I. sme umiestnili ako prístelku sedačku Revival, ktorá poskytuje výborné spanie ako na plnohodnotnom lôžku.

Využite služby Nesie a stavte na kvalitu

Od prvého stretnutia, cez vyberanie vhodných kombinovateľných materiálov až po samotnú výrobu a realizáciu, nenechávame nič na náhodu. Dávame si záležať na každom jednom detaile, aby bol výsledok vždy podľa vašich predstáv a spĺňal všetky vaše požiadavky. 

V Nesii nájdete odpovede na všetky otázky ohľadne zariaďovania hotelov, penziónov a kompletného HoReCa interiéru pod jednou strechou. Ak aj vy potrebujete luxusne, a zároveň kvalitne zariadiť svoj podnik, reštauráciu, hotel či kaviareň, obráťte sa na špecialistov z Nesie, ktorí vám radi pomôžu a navrhnú riešenie na mieru, ktoré oceníte vy, aj vaši zákazníci.