Vy sa pýtate, my odpovedáme

Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. Duis sed odio sit amet nibh vulputate cursus a sit amet mauris.

Je nábytok vo vašom štúdiu určený na priamy odber alebo vyrábate len na objednávku?

V štúdiu máme najmä ukážky našich produktov, ktoré nie sú určené na priamy predaj. Avšak v niektorých prípadoch je možné urobiť výnimku.

Model sedačky, ktorý sa mi páči nie je zobrazený v požadovanej zostave. Je možné ju prispôsobiť podľa mojich parametrov?

Áno, akýkoľvek produkt z našej ponuky si vyberiete (okrem pohoviek INNOVATION) je upraviť podľa vašich preferencií, čo sa týka rozmeru či zostáv. Prispôsobovať sa dajú aj čelá postelí a výška aj šírka ich konštrukcií.

Môžem si vybrať výšku nožičiek?

Výšku nožičiek si takisto môžete vybrať. V našej ponuke nájdete všetko od nenápadných kĺzakov až po vysoké nožičky, pod ktoré sa vojde robotický vysávač.

Dá sa prispôsobiť komfort sedenia (tvrdosť)?

Komfort sedenia pri sedacích súpravách sa dá upraviť podľa vašej preferencie. Dokonca aj vybrané modely pohoviek INNOVATION ponúkajú túto možnosť.

Viete vyrobiť sedačku s úložným priestorom a rozkladom?

Ak vyžadujete zabudovaný rozklad aj úložný priestor, odporúčame najmä sedačku Extent, ktorá je konštrukčne prepracovaná tak, aby jej kvalita nebola obmedzovaná ani týmito funkčnými elementami. Pokiaľ nevyžadujete úložný priestor, ale spacie lôžko áno, môžete si vybrať aj sedačku Polo. Pracovali sme však aj s atypickými zadaniami od klientov, kde sme sa museli popasovať s úložným priestorom aj spacím lôžkom pri iných modeloch.

a
Aké kože a látky máte v ponuke?

V našej ponuke nájdete viac ako 3000 poťahov, od klasických látok, cez vode-odolné materiály až po imitácie brúsenej kože. V prípade koží u nás nájdete iba vysokokvalitné produkty od španielskych a talianskych dodávateľov. Medzi nimi aj najvyššiu radu kože- nubuck.

Kde nájdem cenník vašich produktov?

Vzhľadom na to, že všetky naše produkty sa vyrábajú na mieru, nie je možné poskytnúť cenník produktov. Cena sa zakaždým vypočíta na základe individuálnych požiadaviek klientov. Dokážeme sa však prispôsobiť rôznym rozpočtom.

Ako dlho trvá dodanie?

Väčšina našich produktov je dodaná v priebehu 8 až 12 týždňov.

Robíte rozvoz v rámci celého Slovenska? Koľko stojí?

Vašu objednávku vám doručíme v rámci celého Slovenska. Cena dodania však závisí od typu produktu ako aj od lokality doručovania.

Poskytujete konzultácia aj doma, na pracovisku či v prevádzke u klientov?

Áno, takisto v rámci celého Slovenska.

Ako dlho trvá dodanie pohoviek INNOVATION?

V prípade produktov INNOVATION v štandardnom poťahu, ktorý býva zväčša na sklade v Dánsku je dodacia doba 4-6 týždňov. Ak si však zvolíte neštandardný poťah, dodacia doba sa predĺži na 12 týždňov, pretože vašu pohovku je nutné vyrobiť.

Je v cene zahrnutá montáž?

Áno.

Akú záruku poskytujete na vaše produkty?

Všetky naše produkty majú záruku 2 roky, avšak niektoré majú predĺženú záruku na 5 rokov.

Viete mi vyrobiť sedačku, posteľ alebo nábytok podľa môjho vlastného návrhu?

Vo väčšine prípadov vieme vyrobiť nábytok podľa zadania klienta.

Ako prebieha konzultácia pri výbere nábytku?

V prípade konzultácie v našom štúdiu alebo u klienta, je v prvom rade nevyhnutné pochopiť, čo klient vyžaduje, nielen po estetickej, ale aj funkčnej stránke. Poradíme pri výbere materiálu, vyskladaní zostavy, no pritom nezabúdame na klientov rozpočet, ktorému sa vždy snažíme prispôsobiť. Na záver si dohodneme plán realizácie zákazky.

Čo všetko je zahrnuté v balíku “návrh interiéru”?

Pri zariaďovaní interiéru nám klient poskytne pôdorys a svoju víziu finálneho výsledku. Na základe toho pripravíme náš dispozičný, farebný a materiálový návrh, ktorý spĺňa klientove parametre. Popri tom dozeráme nielen na dizajnovú, ale aj praktickú stránku projektu.

Mám záujem o B2B spoluprácu. Na koho sa môžem obrátiť?