Aká bola výstava Nábytok a bývanie 2019? - Nábytok

Aká bola výstava Nábytok a bývanie 2019?

Marec máme každý rok rezervovaný pre výstavu Nábytok a bývanie v Nitre. Keďže už išlo o našu 10.účasť na tomto najväčšom veľtrhu nábytku a dizajnu, oslávili sme ju aj našim dosiaľ najväčším stánkom.

Tento rok ste nás mohli navštíviť v hale M3, ktorá bola vyhradená pre dizajnové a prémiové značky nábytku. Okrem toho tu tiež prebiehalo Fórum dizajnu pod záštitou Slovenského centra dizajnu. Jednoducho, kam ste sa pozreli, tam bolo niečo zaujímavé. O to viac nás teší, že sme si k vám našli cestu aj medzi silnou konkurenciou.

sedačky na mieru na výstave Nábytok a bývanie 2019 v Nitre

Sedačky na výstave Nábytok a bývanie 2019

 

Čo sme vystavovali?

Ako sme pred výstavou sľúbili, do Nitry sme priviezli naše najpopulárnejšie sedačky- POLO, NORDIC, STONE a EXTENT. Každá z nich je pritom úplne iná, čiže každý si dokázal vybrať to svoje. V prípade EXTENTU sme však predstavili jeho novú, odľahčenú verziu, ktorá vznikla na základe dopytu klientov. Oproti pôvodnému modelu je nový EXTENT o niečo štíhlejší, týka sa to samotného tela sedačky- čiže operadiel, podrúčok a sedákov. Okrem toho je postavený na vyšších, tenkých nožičkách, vďaka ktorým sa vám bude pod sedačkou dobre upratovať, no zároveň tomuto modelu pridávajú na elegancii. Veľkou zmenou je aj oblý roh, ktorý vytvára zaujímavý detail.

Okrem toho ste mohli vidieť aj rôznorodé vzorky poťahov, od vodeodolných látok až po luxusné nubuckové kože. Každá z vystavených sedačiek bola vyhotovená v inom komforte sedenia, čiže ste si mohli vyskúšať, čo vám najviac vyhovuje.

 

sedačky na mieru na výstave Nábytok a bývanie 2019 v Nitre

Sedačky na výstave Nábytok a bývanie 2019

 

Keďže sa stále snažíme rozširovať našu ponuku podľa toho, čo naši klienti vyžadujú, na výstave sme predstavili aj dve novinky- sedačku Miami a Urbino, ktoré dopĺňajú našu ponuku modulárnych sedačiek. Takisto je možné z nich vyskladať zostavy podľa preferencií zákazníka a navyše uspokoja tých, ktorí hľadajú dizajnovo unikátne kúsky.

Ak ste výstavu Nábytok a bývanie v Nitre nestihli, sme pre vás k dispozícii v našom štúdiu. Našu ponuku sedačiek na mieru si môžete pozrieť aj tu.