Látky Aquaclean: Váš spojenec pri údržbe čalúneného nábytku - Nábytok

Látky Aquaclean: Váš spojenec pri údržbe čalúneného nábytku

Akoby sme každý produkt vyrábali pre seba, touto filozofiou sa v Nesii riadime od začiatku, preto musí nami vyrobený nábytok spĺňať naše najvyššie štandardy a očakávania po kvalitatívnej stránke. Rozumieme tomu, že každý náš zákazník má iné nároky a požiadavky od výsledného kusu nábytku, avšak základ je vždy rovnaký – výroba na mieru jednoducho musí mať prémiové parametre, čo sa týka použitých materiálov. Zabezpečiť prvotriedny výber materiálov vrátane poťahov je pre nás prioritou. Preto nájdete v našej ponuke aj látky Aquaclean.

Typy zákazníkov, ktoré k nám prichádzajú sú rôzne. Niektorí hľadajú klasiku v nadštandardnej kvalite, iní majú zase svoju unikátnu predstavu o výsledku. Ďalšou špeciálnou kategóriou sú zákazníci hľadajúci „niečo, čo nepodľahne ostrosti pazúrikov“ prípadne „novému prírastku do rodiny.“ Pre veľkú skupinu ľudí je dôležitejšia práve odolnosť a údržba materiálov, ktoré sa postarajú o to, aby nábytok ostal vo svojom pôvodnom stave čo najdlhšie.

 

Ako si vybrať látku?

„Prosím vás, máte v ponuke nejakú látku, ktorú nebudem musieť čistiť každý tretí deň v týždni?“ Otázka, ktorú zákazník nestihne takmer ani dokončiť a my už siahame po niekoľkých vzorkovníkoch. Odpoveď je jednoznačná a v našom portfóliu pozostávajúcom z viac ako 3000 poťahov sa samozrejme nájde aj tento typ látky.

Značka Aquaclean je veľmi populárna a patrí k najznámejším medzi tými, ktoré sa jednoducho čistia a udržiavajú. Jej technologické vlastnosti si poradia s rozliatym vínom aj nehodami s pizzou, z ktorých sa o pár rokov stane len vtipná príhoda. „A čo rozliata káva?“ pýta sa zákazník a my sa chystáme demonštrovať naživo. Sebavedomým pohybom lejeme na sedačku ešte teplú kávu, a v tom si uvedomíme, že sme na tento experiment použili nesprávny model v základnom poťahu bez vodeodolných a ľahkočistiteľných vlastností. Aj takéto zážitky prináša život. Druhý pokus na správnej látke však vyšiel bez problémov a na odstránenie nehody sme si vystačili s čistou vodou.

Mikrovlákna látok Aquaclean prešli špeciálnou úpravou, ktorá nepustí tekutinu dovnútra látky. Pri rozliatí sa tekutina drží na povrchu, čo znamená, že ju stačí jemne utrieť a v prípade zafarbenia následne látku iba vyčistiť vlhkou handričkou. Čo ak má na sedačke svoje stále miesto aj váš psík či mačka? Problematiku zvieracích pazúrikov tiež rieši technológia použitá v látkach Aquaclean. Rozdiel v odolnosti materiálu robí jeho štruktúra. Povrch musí byť dostatočne jemný a hladký na to, aby nedovolil pazúrikom preniknúť dovnútra, čo tieto látky spĺňajú.

 

Ako to funguje?

 

Z vlastnej skúsenosti tiež vieme, že najlepšie je, ak sa dá prepojiť funkčnosť a dizajn. Dnes už takmer každý výrobca látok uvádza medzi vlastnosťami jednoduché čistenie, avšak ani z ďaleka nie je každá takáto látka skutočne ľahko čistiteľná dlhodobo. Práve preto je dôležité vyberať značky, ktoré sú certifikované. Aj preto sme si Aquaclean tak veľmi obľúbili. Okrem svojich technologických parametrov a jednoduchej údržbe dokáže ponúknuť skutočne širokú ponuku rôznych poťahov v tých najrôznejších štýloch, hrúbkach a farbách.

 

 

Populárnou voľbou sú melírované poťahy ako Eden, ktorými sa dá dosiahnuť klasický, nadčasový vzhľad. Čoraz obľúbenejšie sú napríklad aj látky so zamatovým efektom a jemným leskom, ktorý má napríklad Belaggio. Zákazníkov, ktorí majú radi vzhľad kože zase poteší línia, ktorá výzorom aj štruktúrou pripomína tento materiál. Farebné spektrum je veľmi rôznorodé a keď sa nás zákazníčka opýtala na slnečnicovo žltú, presne sme vedeli, kde ju máme hľadať. Okrem netradičnejších tónov sa v ponuke Aquaclean nájdu aj klasické, neutrálne farby.

 

 

Do týchto látok môžete samozrejme obliecť aj iné kusy nábytku, či už kreslá alebo jedálenské stoličky. V poslednom období narástol počet domovov, ktoré majú jedáleň prepojenú s obývačkou. Výsledkom je čoraz viac zadaní od klientov, ktoré farebne ladia jedálenské stoličky so sedačkou. Aquaclean je v tomto prípade obľúbenou voľbou, pretože pri rodinných obedoch je nábytok ešte viac vystavovaný nebezpečenstvu. Tieto poťahy sa veľmi jednoducho kombinujú už s existujúcim interiérom práve kvôli farebným a štruktúrovým možnostiam po nich siahajú aj zákazníci, pre ktorých jednoduchá údržba nie je až taký dôležitý parameter. Vodeodolnosť a jednoduché čistenie je tak pre nich príjemným prekvapením a bonusom.

Príďte si pozrieť celú ponuku našich poťahov vrátane nubuckových koží či práve látok Aquaclean do jedného z našich štúdií. Radi vám však zodpovieme otázky aj prostredníctvom emailu či telefonicky.