Nábytok a bývanie 2019: NESIA cestuje do Nitry! - Nábytok

Nábytok a bývanie 2019: NESIA cestuje do Nitry!

Každý rok sa v marci koná najväčší veľtrh nábytku, dizajnu a architektúry na Slovensku a 29.edíciu sme si nemohli nechať ujsť. Pre Nesiu pôjde už o 10. účasť na výstave Nábytok a bývanie.

Naše 10.výročie účasti oslávime dosiaľ najväčším stánkom. Na cestu balíme naše najobľúbenejšie modely sedačiek- Nordic, Stone, Extent i Polo. Pokiaľ ste doteraz nemali možnosť prísť sa na nich pozrieť do nášho štúdia v Bratislave, teraz máte možnosť vyskúšať ich v Nitre. Jednoducho si tu vyberiete nielen preferovaný model či zostavu, ale aj komfort (tvrdosť) sedenia, ktorý vám najviac vyhovuje. Nebudú chýbať ani vzorkovníky poťahov vrátane nubuckových koží, aj vodeodolných látok v rôznych cenových kategóriách. Jednoducho každý si tu nájdete to svoje. Všetko si budete môcť pozrieť zblízka a samozrejme poradiť sa. Vašu predstavu o nábytku vám pomôžeme zrealizovať nielen po estetickej stránke, ale aj tej funkčnej, pretože nábytok nevnímame iba ako jednotlivé kusy, ale ako súčasť komplexného riešenia a interiéru.

sedačky na mieru- NESIA

Sedačky na mieru na výstave MODDOM

 

Pre každého niečo

Pokiaľ hľadáte tú správnu sedačku, no neviete si rady pri výbere poťahu, s rozmermi alebo s akoukoľvek záležitosťou, ktorá s nimi súvisí, budeme vám k dispozícii. Okrem toho vás v našom stánku bude čakať niekoľko noviniek, ktoré budú v našej ponuke oficiálne predstavené práve v Nitre.

sedačky na mieru

Sedačky na mieru na výstave MODDOM

 

Aj v prípade, že hľadáte iné kúsky do svojich domov, stále vás radi privítame. Poťahy, ktoré máme v ponuke sa totiž dajú použiť nielen na sedačky, ale aj postele či stoličky. Ak bol poťah tou poslednou prekážkou pri výbere vášho nábytku, pomôžeme vám ju prekonať.

Tešíme sa na vás v Nitre na veľtrhu Nábytok a bývanie 2019 od 5. do 10.marca!