ružová sedacia súprava nesia

Objavte európske a slovenské sedačky v Bratislave. Kvalita pod jednou strechou

Hľadáte rôznorodosť štýlov a kvalitu, ktorá vyhráva nad kvantitou? Naše sedačky sú odpoveďou na vaše potreby. V článku prinášame prehľad ponúkaných produktov, ktoré si môžete na vlastné oči prísť prehliadnuť, chytiť a vyskúšať. Navštívte nás v Bratislave v Showroome a zoznámte sa s našimi produktmi osobne. Veď predsa, lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť!

Kvalitné sedačky na mieru, ale aj zahraničné sedačky

NESIA verí, že pokiaľ ide o váš domov, nemali by ste sa uspokojiť so štandardom. Práve preto ponúka unikátne slovenské sedačky na mieru, ktoré do vašej domácnosti prinesú pohodlie, kvalitu a design. Sedačky sú vyrábané ručne, exkluzívne a s prihliadnutím na potreby každého jedného zákazníka. Materiály používané na ich výrobu dosahujú vysokú kvalitu a funkčnosť.

Okrem vlastných sedačiek však NESIA spolupracuje aj so zahraničnými dodávateľmi. 

Nesia kladie extrémny dôraz na to, s kým sa rozhodne uzavrieť spoluprácu. Popri vlastných návrhov a výrobkov dodáva primárne talianske a škandinávske sedačky.

Minimalistické sedačky zo Škandinávie

Snahou Nesie je doniesť čo najväčšiu kvalitu a rozmanitosť pre jednotlivé štýly a uspokojiť tak požiadavky a vkus všetkých zákazníkov. Tí, ktorí preferujú minimalizmus, si napríklad môžu vybrať z ponuky severskej značky Innovation, ktorá sa špecializuje na jednoduchosť typickú pre Dánov. Sedačky od tejto značky s nadčasovým dizajnom a praktickosťou môžu nájsť využitie napríklad u mladých ľudí, ktorí preferujú čisté a minimalistické tóny.

modrá minimalistická sedačka nesia aslak innovationZ ponuky sedačiek od značky Innovation môžeme podčiarknuť napríklad jednu z najobľúbenejších a najpredávanejších sedačiek: pohovku ASLAK. Disponuje klasickým, no zároveň inovatívnym dizajnom. Je polohovateľná a operalo je možné nastaviť na tri rôzne pozície, vďaka čomu môžete sedačku použiť nielen na oddych a sedenie, ale aj na spánok.

Štýlové sedačky z Talianska

NESIA spolupracuje aj s talianskou značkou Dienne, ktorá si našla miesto vďaka praktickým rozkladacím sofabeds, ktoré účinne kombinujú taliansky vkus s dôrazom na kvalitu s praktickým využitím vďaka plnohodnotnej sedačke a posteli v jednom.

Ak máte v domácnosti málo priestoru, alebo chcete štýlovo zariadiť hosťovskú izbu, rozkladacie sedačky od Dienne by mali byť vašou jasnou voľbou.

Ak hľadáte podobný typ sedačky, ktorý vám ušetrí kopu priestoru a vytvorí miesto na spanie, pozrite si napríklad obľúbenú rozkladaciu sedačku More. Poteší vás nielen nadčasovým dizajnom, ale predovšetkým plnohodnotným spacím lôžkom vhodným aj na každodenný spánok.

zelená sedacia súprava nesia sofabed

Lokálna výroba z Banskej Štiavnice

Naše vlastne vyrobené sedačky, ktoré sa zhotovujú v Banskej Štiavnici sú zárukou všetkého, čo hľadáte. Vyrábané sú pedantne rukami našich skúsených vyučených čalúnnikov, ktorí odvádzajú prvotriednu prácu. Počas rokov práce sme výrobu pohoviek vyšperkovali do najmenších detailov, vďaka čomu vám dnes dokážeme ponúknuť prvotriedne produkty najvyššej kvality a vzhľadu.

šitie sedačky vo výrobe

Návšteva showroomu v Bratislave sa oplatí

Presvedčiť sa o tom môžete na vlastné oči v našom showroome v Bratislave na ulici Galvaniho 6, ktorý ponúka široké možnosti našich domácich aj zahraničných produktov, kde si môže každý nájsť to pravé pre seba, podľa svojho štýlu i možností.

Nezáleží na tom, do akého priestoru sedačku hľadáte, alebo aký je váš štýl či rozpočet. NESIA je zárukou, že nájdete presne to, čo potrebujete pod jednou strechou. Neváhejte nás kontaktovat prostredníctvom e-mailu, telefonicky nebo osobne v ktoromkoľvek z našich showroomov v Bratislave, Banskej Bystrici či Košiciach ešte dnes.

nesia sedačky showroom v bratislave galvániho