Vysávač vs. Sedačka - Nábytok

Vysávač vs. Sedačka

Výber správnej sedacej súpravy je z veľkej časti podmienený našim štýlom, estetickým vnímaním, či samotnou preferenciou kvality. Ak však patríte k tým z nás, ktorí nezabúdajú aj na praktickú stránku nábytku, určite ste sa stretli s dilemou zaoberajúcou sa údržbou a upratovaním.

Ľahko čistiteľné látky, rôznorodé prostriedky na údržbu koží, ako aj špeciálne úpravy, ktoré vám zabezpečia jednoduché čistenie, prípadne zabránia vážnejšiemu poškodeniu poťahov, sú dnes na trhu s nábytkom už nevyhnutnou položkou. Večerné posedenia s priateľmi pri červenom víne, hraví domáci miláčikovia, alebo naše ratolesti, tak už vôbec nemusia byť obmedzované našim strachom o život drahých kúskov.

Po odstránení tohto problému sa však vyskytol ďalší. Čoraz rýchlejšia doba nás núti hospodáriť nielen s našim pracovným, ale aj súkromným časom. Preto mnohí z nás našli odpoveď v robotických vysávačoch, ktoré nás odbremenia od neustálej údržby podláh a kobercov, zatiaľ čo tento ušetrený čas dokážeme využiť na relax či iné činnosti. Dnes vlastní viac ako 30% domácností práve robotický vysávač a predpovedá sa, že do roku 2020 ich bude viac ako 50%. Nielenže nám roboty ušetria čas, ale postarajú sa aj o ťažšie prístupné miesta. Na to, aby si však odviedli svoju prácu dôkladne, potrebujú aj dobrý prístup. Vojdu sa aj pod vašu sedačku či posteľ? Tento problém dokáže vyriešiť len jediný prístup, umiestnenie sedacej súpravy na vyššie nožičky.

Vysávač vs. Sedačka - Nábytok

Vyššie nožičky sú jednoduchým riešením, ktoré vám zabezpečí jednoduchú údržbu vo vašej domácnosti. Aplikovať sa dá na každý model v našej ponuke, no sedacie súpravy POLO, NORDIC a NOVA, sú však stavané tak, aby vynikli pri akomkoľvek zvolenom type nožičiek. Nezáleží teda, či si zvolíte umiestniť sedačku priamo na zem, alebo ju položíte na vyššie nožičky, svoju estetiku si zachovajú a pritom poskytnú dostatočný priestor pre precíznu prácu vášho upratovacieho pomocníka.

Akú výšku by mali mať nožičky?

Aj napriek tomu, že dizajn robotických vsávačov sa veľmi rýchlo vyvíja a na trh pribúdajú stále nižšie roboty, odporúča sa staviť na výšku nožičiek od 10cm. Takto si môžete byť istí, že sa pod sedačku zmestí aj starší typ vysávača, ale oceníte aj priestor na koberec, ktorý sa vám vďaka nim naskytne.

U nás si môžete vybrať z množstva typov a výšok nožičiek, no medzi najobľúbenejšie patria tieto:

Angelo 13-17 cm

Angelo 13-17 cm


Jim 13 cm

Jim 13 cm


Park 10 cm

Park 10 cm


Shelly 13 cm

Shelly 13 cm

 

 

 

 

 

 

 

Radi vám pomôže pri výbere tej správnej sedačky či postele tak, aby to spĺňalo funkčnú aj estetickú stránku. Stačí ak nám napíšete email na [email protected], alebo sa rovno zastavte v našom štúdiu.

POST A COMMENT

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..