V našom portfóliu dnes nájdete viac ako 3000 látok a koží! Každú z nich starostlivo vyberáme na základe našich technických a kvalitatívnych nárokov, no pritom máme na mysli našich zákazníkov a ich potreby. Chceme, aby každá látka poskytla vysokú odolnosť a oderuvzdornosť, aby nestrácala svoju farbu, nežmolkovala sa a samozrejme aby sa jednoducho udržiavala a čistila. Jednoducho vám chceme ponúknuť iba také poťahy, na ktoré sa budete môcť spoľahnúť! Samozrejmosťou je široké spektrum dizajnov a farieb, aby si skutočne každý prišiel na svoje, po praktickej aj vizuálnej stránke.

Farebné škály pri jednotlivých poťahoch

Látky -
Látky -
Látky -
Látky -
Látky -
Látky -

Snadno čistitelné látky

Látky so špeciálnou úpravou, sú odolné voči znečisteniu, ale aj jednoduché na údržbu a čistenie. Vyberte si z mnohých štruktúr a dizajnov.

Látky -

Aquaclean

Samostatná kategória ľahkočistiteľných látok. Vďaka špeciálnej úprave stačí na ich čistenie len voda. Dostupné sú v rôznych dizajnoch a farbách.

Látky -

Látky z prírodných materiálov

Poťahy pre všetkých, ktorí uprednostňujú prírodné materiály. Vyrobené sú z bavlny, ľanu či vlny a dostupné sú v mnohých farebných a dizajnových variantoch.

Látky -

Velvet látky

Luxusne pôsobiace látky s jemným leskom a zamatovým vzhľadom. Prineste do interiéru nádych exkluzivity a vyberte si zo širokej ponuky farieb a štýlov.

Látky -

Látky imitujúce kožu

Na dotyk látka, na oko koža. Doprajte si to najlepšie z oboch svetov – vzhľad kože a vlastnosti ľahko udržiavateľnej látky. Dostupné sú v mnohých prevedeniach.

Látky -

Látky so vzormi

Vyberte si zaujímavé vzory či štruktúry, ktoré prinesú do akéhokoľvek interiéru príjemné oživenie. Dostupné sú geometrické, prírodné či abstraktné vzory.

Látky -

Čistenie, impregnácia, údržba

NanoComcept prípravky

O čalúnený nábytok, tj. o látky a kože sa treba pravidelne starať, čistiť, vysávať, či tepovať. Všetky naše poťahy patria do kategórie jednoduchej údržby, postačuje iba voda + prípravok určený na daný materiál a bežná starostlivosť je za vami! V našich showroomoch nájdete prípravky zo série Nano Concept, ktoré sú špeciálne vyvinuté a určené na poťahy z našej dielne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Neváhejte nás kontaktovat

Naši dizajnéri vám ochotne pomôžu s výberom farby aj materiálu. Kontaktujte nás mailom alebo osobne v našich predajniach.

Kontakt - formular