nesia_web_blog_blzk_1

Spolupráca Nesia a BLZK: realizácie bez kompromisov

Prečítajte si exkluzívny rozhovor s našim partnerom BLZK. Rozhovor vám ukáže pohľad do zákulisia našej spolupráce a zároveň vám priblíži, ako sa spájajú dve silné značky pri tvorbe jedinečných interiérových projektov.

 

Ako ste sa s Nesiou stretli a začali spolupracovať? V čom spočíva spoločná synergia dvoch silných značiek?

Mali sme veľké šťastie, že sme sa s Nesiou spojili už na našom počiatku, kedy sme začali fungovať ako ateliér. Značku sme vnímali už pred tým a páčil sa nám ich koncept, preto sme sa pustili do spolupráce. Snažíme sa vytvárať jedinečné a kvalitné návrhy, k čomu potrebujeme skúsených partnerov, ktorí naše predstavy dokážu v požadovanej kvalite previesť do reality. V tomto Nesia naše očakávania naplnila.

 

Ktoré obľúbené produkty od Nesie zaraďujete do svojej tvorby najradšej?

Nesia poskytuje spoľahlivosť v oblasti výroby, zaručuje nám komplexnosť procesov pri tvorbe interiérov na mieru, stolárskej výroby a technickej odbornosti, vďaka čomu máme väčší priestor na realizovanie sa v oblasti samotného dizajnu. Medzi naše aktuálne obľúbené produkty patria napríklad sedačky Stone a Scott, prípadne produkty, ktoré sú navrhnuté a následne vyrobené na mieru.

 

Ako sa vaše individuálne silné stránky vzájomne dopĺňajú v procese navrhovania a ako to ovplyvňuje výsledok?

Do každého interiéru chceme priniesť niečo originálne a jedinečné, čo je šité na mieru klienta, spĺňa jeho predstavy a zodpovedá individuálnym požiadavkám. Návrhy na mieru častokrát obsahujú veľa náročných detailov, ktoré potrebujeme odborne konzultovať s výrobcom/dodávateľom. V tejto fáze nám Nesia vytvára silný support, kedy častokrát prichádzajú s vlastnými nápadmi na riešenie detailov. Vo výsledku klient dostane presne to, čo odsúhlasil v návrhu bez robenia kompromisov.

 

Na čo sa môžeme tešiť v blízkej budúcnosti?

S Nesiou pripravujeme viacero spoluprác či už pri navrhovaní alebo samotných realizáciách. Určite sa je na čo tešiť!

 

nesia_web_blog_blzk_3

 

Výsledkom našej spolupráce je aj napríklad elegantná posteľ Grace, ktorá sa už teraz teší vysokej obľube a čoskoro ju nájdete v našom portfóliu. Ďakujeme, že ste s nami!