Nesia otvára showroom nábytku v Prahe. Spoznajte bližšie jej príbeh - Dizajn

Nesia otvára showroom nábytku v Prahe. Spoznajte bližšie jej príbeh

Spoločnosť Nesia otvorí v Prahe v januári 2023 svoj prvý zahraničný showroom. Kde presne sa bude nachádzať a čo všetko v ňom nájdete, ale aj ako sa začal písať príbeh značky a ako sa postupom rokov vyvíjal, sa dočítate nižšie.

Nový showroom Nesie už aj v Prahe

Od januára 2023 budú môcť zákazníci vidieť naše produkty na vlastné oči už aj v hlavnom meste Českej republiky, v showroome v Prahe. Nový showroom nájdete v River Bussiness Centre na Strakonicke ulici v Prahe 5. Nájdete tu zastúpené všetky segmenty z ponuky Nesie: čalouněný nábytek ako sú sedačky, sofabedy, postele či křesla, ale i stolársky nábytok ako kuchyně, stoly, komody či vstavané skrine.

Ako vznikla značka Nesia?

„Príbeh značky začal v neskutočne skromných podmienkach v Banskej Štiavnici, kde sme ako malá rodinná firma začali v roku 2009 vyrábať čalúnený nábytok,“ spomína na začiatky firmy Miroslav Hudák, majiteľ spoločnosti Nesia.

Nesia sa od samých začiatkov zamerala na poctivé, aj keď často drahšie materiály, kvalitné spracovanie a dizajn. Cieľom značky nebolo nájsť najlacnejšie riešenia, ale nájsť také riešenia, ktoré zákazníci ocenia, aj keď za ne budú musieť zaplatiť viac.

Nesia otvára showroom nábytku v Prahe. Spoznajte bližšie jej príbeh - Dizajn

Od  čalúneného nábytku ku  komplet- interiéru

Postupom času si firma získavala čoraz viac nových, ale aj stálych zákazníkov. S rastúcou klientelou rástol aj dopyt po novej ponuke. Preto sa ponuka čalúneného nábytku rozšírila – o komplet nábytok do interiéru. 

 

„Postupne sme sa presúvali aj do stolárskej výroby. Najskôr len sprostredkovane, radili sme zúfalým klientom ako si poradiť s ich problémom. Postupne sme pre nich sprostredkovali nejakú tú malú výrobu a službu. Našťastie sme mali vo firme vynikajúcich odborníkov a o naše služby bol stále väčší záujem. Dnes máme veľmi slušne vybavenú stolársku výrobu a vyrábame pre tých najnáročnejších klientov,“ vysvetlil Miroslav Hudák.

 

Časť produkcie v Banskej Štiavnici stále funguje, ale kapacita výroby sa musela rozšíriť. V súčasnosti máme niekoľko výrobných miest, kde sa vyrábajú naše modely. Z toho jedno aj v Taliansku. Keď sme v dávnej minulosti vyrábali pre Talianov, dnes oni vyrábajú pre nás. Ale podľa našich vlastných návrhov, slovenský dizajn. To je milé. Vzájomne sa učíme. S veľkým rešpektom pred skúsenými ľuďmi,” dodáva majiteľ.

 

Rozšírili aj tím dizajnérov a architektov, a dnes už riešia v prípade záujmu aj celé interiéry na kľúč. Veľkou výhodou je priame prepojenie na výrobu, takže sa klient môže spoľahnúť, že čo navrhnú, sa dá aj zrealizovať. Vedia tak precízne doladiť každý detail.

Vznik showroomov Nesia po Slovensku reagoval na dopyt

V roku 2017 vznikol v Bratislave na Vajnorskej ulici prvý showroom pod značkou Nesia. O 2 roky neskôr, v roku 2019 vznikla potreba priblížiť sa k zákazníkom na strednom Slovensku vhodnejšou lokalitou, aby nemuseli za nábytkom jazdiť až do Bratislavy. Preto otvorila Nesia svoj ďalší showroom v Banskej Bystrici v historickom centre na Dolnej ulici 19.

Napokon, v roku 2021 prišiel rad aj na východné Slovensko, keď Nesia otvorila svoj showroom v Košiciach. Výber padol na štýlový – priestor Fabriky 48, ktorá sa nachádza- na ulici Južná trieda 48.

Od októbra 2021 sa v Bratislave presťahovali do najväčšieho showroomu na Galvaniho 6 v Bratislave, ktorý má neuveriteľnú atmosféru loftu s typickými tehlovými stĺpmi a vysokými oknami. Na takmer 1200 metroch štvorcových si môžete na vlastnej koži vyskúšať neustále aktualizovanú ponuku tých  najlepších kúskov zo starostlivo vyberanej kolekcie nábytku Nesia.

Okrem troch hlavných štúdií v Bratislave, Banskej Bystrici a Košíc, nábytok Nesia nájdete v menšom zastúpení aj v týchto mestách: Trenčín, Spišská Nová Ves, Veľký Krtíš, Prešov a Púchov. Informácie o všetkých štúdiách Nesia sú v Kontaktoch.

Nesia otvára showroom nábytku v Prahe. Spoznajte bližšie jej príbeh - Dizajn

3D konfigurátor, ktorý klientom uľahčuje výber

Nesia sa snaží neustále prichádzať s novinkami, ktoré ich zákazníkom uľahčia výber – a tiež majú možnosť skvele sa priraviť pred nezáväzným stretnutím s predajcom v showroomoch.

Preto vytvorili praktický online nástroj: 3D konfigurátor nábytku, jediný svojho druhu na Slovensku. –

Nesia otvára showroom nábytku v Prahe. Spoznajte bližšie jej príbeh - Dizajn

Pre ľudí s dobrým vkusom je Nesia prvou voľbou

Sme presvedčení, že ľudia na Slovensku majú úžasný vkus. Každý deň to vidíme na našich klientoch. Sú to skvelí ľudia, ktorí vedia čo chcú. Alebo aj vedia, čo nechcú. My ich len usmerníme a dáme nejaké to odporúčanie či radu. Samozrejme, vo finále všetky výrobno-technické dokumentácie. Spolu tvoríme nádherné interiéry. Náš úspech je postavený okrem iného na empatii, odbornosti, dlhoročných skúsenostiach a priateľskej komunikácii.

 

Nesia ponúka komplexné riešenia interiérov, od návrhu, cez vlastnú výrobu, až po realizáciu, pod jednou strechou. Jednou z mnohých výhod je možnosť perfektného zladenia materiálov a čalúnenia na všetkých prvkoch v interiéri.

Neváhajte a obráťte sa aj vy na odborníkov z Nesie, ktorý vyťažia z vášho interiéru to najlepšie a premenia ho na vysnívaný priestor, ktorý budete zbožňovať.