Nesia otvorila showroom nábytku v Košiciach - Dizajn

Nesia otvorila showroom nábytku v Košiciach

Rodinná firma Nesia pomaly, ale isto rastie. So stúpajúcim záujmom o nábytok na mieru alebo kompletné riešenie interiérov sa nielen rozrastá tím Nesie, ale pribúdajú aj nové pobočky. K našim showroomom v Bratislave a Banskej Bystrici pribudol aj showroom s nábytkom v Košiciach, a už čoskoro sa môžeme tešiť aj na prvú expanziu do zahraničia – do stovežatej Prahy!

Kde sa showroom nábytku v Košiciach nachádza?

Showroom Nesie v Košiciach od roku 2021 nájdete na adrese Južná trieda 48 vo vynovených priestoroch projektu Fabrika 48. Košičania a klienti z východoslovenského regiónu sa môžu v showroome nábytku v Košiciach zastaviť v rámci otváracích hodín od 9.30 do 18.00. V prípade potreby si však môžete dohodnúť individuálny termín aj mimo tohto času so špecialistami a odborníkmi z Nesie. Termín si môžete dohodnúť e-mailom alebo telefonicky.

Nesia otvorila showroom nábytku v Košiciach - Dizajn

Prečo Nesia vybrala práve tento priestor?

V Košiciach a celkovo na východnom Slovensku máme skvelých klientov a priateľov, a už dlho sme pokukovali po nejakom vhodnom priestore. Projekt Fabrika 48 nás totálne oslovil,“ hovorí majiteľ Nesie Miroslav Hudák. Výber teda padol na vynovené priestory Fabrika 48, ktoré sa nachádzajú na ulici Južná trieda 48. Vo výbere boli aj iné priestory, no práve tieto sa skvelo hodili k produktom, štýlu aj atmosfére, ktorú vyznáva Nesia. 

 

„Boli sme sa pozrieť aj na iné priestory, ale až tento projekt nás skutočne oslovil. Samotná budova pôsobí zaujímavo, cítiť z nej históriu. A čo je tiež veľmi dôležité, interiér je veľmi inšpiratívny. Mám skvelý pocit, a myslím že naše produkty sú veľmi kompatibilné s celkovou atmosférou, ktorá tam vznikla,” dodáva pán Hudák.

 

Oslovil nás však aj samotný príbeh tohto miesta, ktoré slúžilo ako továreň na kávu. V roku 1893 sa v Košiciach začal písať príbeh továrne na kávu Franck a synovia, a príbeh budovy v bývalom areáli továrne sa píše aj dnes. Genius loci tejto budovy predstavuje to, čo sa dnešnou modernou architektúrou už dosiahnuť nedá. Obnova národnej kultúrnej pamiatky vďaka rekonštrukcii budovy skladu bývalej továrne na kávu vytvorila reprezentatívne priestory neporovnateľné s čímkoľvek, na čo ste boli doteraz zvyknutí.

Nesia otvorila showroom nábytku v Košiciach - Dizajn

Prečo sa oplatí navštíviť showroom v Košiciach?

Otvoriť showroom v Košiciach bolo dlhodobejším cieľom Nesie a prvé kroky k jeho otvoreniu začali už v lete 2020, avšak pandemická situácia si vyžiadala presunutie plánovaného otvorenia. 

Showroom je však všetkým klientom už vyše roka k dispozícií aj v Košiciach. V industriálne ladených priestoroch nájdete výber nábytku na mieru z dielne Nesia, ale aj produkty partnerov. Môžete si prísť posedieť na sedačkách, vyskúšať si výklopné systémy roštov či rozkladanie pohoviek, tiež si tu môžete prezrieť vzorkovníky poťahov a materiálov, ale aj na vlastné oči preskúmať detaily ako napríklad nožičky.

Nesia otvorila showroom nábytku v Košiciach - Dizajn

Sortiment sa neustále rozširuje

Showroom v Košiciach neustále prechádza aktualizáciou a dopĺňaním obľúbených modelov sedačiek, postelí, ale aj stolárskeho nábytky vrátane stolov, stoličiek či rôznych skríň. Nájdete tu najpredávanejšie modely, ale aj novinky z ponuky Nesia.

Rovnako ako v Praze na Smíchově či Banskej Bystrici, aj v Košiciach sa môžete spoľahnúť na pomoc odborníkov v rámci interiérového dizajnu a realizácií nielen súkromných, ale aj komerčných projektov. 

 

„Chceme klientom poskytnúť komplexnú službu pri zariaďovaní interiéru, buď ako celku alebo aj podľa jednotlivých typov nábytku. Našou najsilnejšiou stránkou je šírka portfólia, pričom stále dokážeme nábytok upraviť na mieru,” vysvetľuje majiteľ. 

 

V prípade, že potrebujete pomôcť s kompletným návrhom nebo riešením akéhokoľvek priestoru, aj toho atypického, naši kolegovia v Košiciach sú vám k dispozícii. Pomôžu vám s návrhom a vizualizáciami, prispôsobením nábytku podľa vašich predstáv, ale aj so samotnou realizáciou

Nábytok z našej dielne prispôsobujeme na mieru vašim požiadavkám, preto si môžete byť istí, že odchádzať budete s ideálnym kusom nábytku, ktorý odráža váš štýl a požiadavky, a navyše sa môžete spoľahnúť aj na jeho kvalitu počas dlhých rokov.

Nesia sa chystá aj do zahraničia

Pri košickom showroome to však nekončí, Nesia vám chce byť neustále bližšie, preto už teraz pracujeme na realizácii našich ďalších nápadov. Chceme vyhovieť aj tým zákazníkom, ktorí bývajú v neďalekom zahraničí, preto čoskoro otvoríme jednu z našich pobočiek aj v hlavnom meste Českej republiky – v Prahe. Sledujte naše sociálne sieteFacebook a Instagram, kde vás o všetkom budeme priebežne informovať.