Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia

Chcete vedieť aké modely sedačiek a postelí pribudli v tomto období do nášho portfólia? Prečítajte si náš článok, kde sa dozviete nielen tieto informácie, ale prezradíme vám aj to, čo je nové v našom bratislavskom showroome.

Dizajnový Scott a relaxačný Bob

Medzi pútavé zimné novinky v Nesia patrí rozhodne komfortná dizajnová sedačka SCOTT. Svojim tvarom je neprehliadnuteľná, pričom oblé línie a nevšedný tvar z nej robia hviezdu obývačky. Kvalitné materiály, ľahko čistiteľná látka a pevná konštrukcia zaručia odolnosť voči poškodeniu. Možností výberu poťahu je viac ako 3000. A vďaka jej jednoduchej modulárnosti si môžete vyskladať túto sedačku presne podľa vašich predstáv.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - InteriérPohovky s prekvapením

Medzi novinkami v ponuke Nesia je kolekcia šiestich sofabedov: MURA, MARTINROC, FOX, a v bratislavskom showroome sú vystavené typy SIMPLE, NICE, a SMOOTH

Zatiaľ najväčšiu obľubu si získal sofabed SIMPLE, kde sa dá variovať hĺbka sedu pomocou sklápania zadnej časti sedačky za opierkovým vankúšom. Podľa aktuálne potreby si tal môžete zvoliť štandardný sed 60 cm  alebo si ju behom chvíľky zmeníte na ležérny hlboký sed vhodný na relax. 

Čo je však najlepšie? Pár sekundová premena sedačky na posteľ s plnohodnotným matracom vhodným na denné spanie. Zaujme špeciálnym dekoračným šitím v kontrastnej farbe, avšak je možné si ho objednať aj vo farbe poťahu. O pohodlné sedenie a oddych sa postará kačacie perie v opierkach a pamäťová pena v sedákoch.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Pohovky s prekvapením

POHOVKY INNOVATION síce nie sú úplné novinky, ale pribudli v showroome v Bratislave, pričom minimálne rozkladacia pohovka UNFRL SPECIAL v limitovanej edícii na tento rok v kontrastnom čiernobielom vyhotovení a geometrickom dekore púta pozornosť. Okrem dizajnu očarí materiálom Bouclé, ktorý je teraz horúcim trendom medzi látkami. 

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Druhá doplnená pohovka Innovation je pohovka YONATA so zvýrazneným lemom.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Postele s pridanou hodnotou

Kolekciu nábytku do spálne sme sme rozšírili o štyri modely postelí. Čo majú spoločné? Ponúkajú maximálny komfort spania a pútavý dizajn. 

Postel GINEVRA/ SLIM je z nich najklasickejšia, jej masívne čalúnené čelo ozvláštňuje po bokoch kovová lišta dokonale zladená s nožičkami. Ako pri väčšine postelí Nesia umožňuje výber akejkoľvek poťahovej látky, ktorú si môžete zladiť napríklad s poťahom na kreslo.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Postele ELYSIUM VELVET SLIM a HARALD zaujmú svojimi atypickými čelami. Elysium pôsobí luxusne vďaka nariasenej látke a nožičkám s poťahom v rovnakom čalúnení (v prémiovej rade). V štandardnom vyhotovení sú však nožičky postele kovové.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Posteľ HARALD ponúka dvojvrstvové čelo, kde si môžete kombinovať materiály a poťah presne podľa farieb vo vašej spálni. Zadná časť čela je hrubo vypletaná, predná čalúnená. Príďte sa pozrieť do showroomu Nesia v Bratislave, kde je zladený v zlato-hnedom odtieni. Nožičky môžu byť nižšie aj vyššie, záleží od vašich preferencií. 

Posteľ ORIGAMI je chuťovkou pre milovníkov dizajnu a ľudí, ktorí hľadajú okrem komfortu aj vizuálny zážitok. Tenký, no zároveň pevný čalúnený základ na subtílnych nožičkách zľahka objíma originálne tvarované čelo. Vďaka vysokým nožičkám pôsobí vzdušne a prináša výhody pri podlahovom kúrení, ako aj jednoduché čistenie podlahy robotickým vysávačom.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Čo je nové v bratislavskom showroome G6?

Toto charizmatické štúdio je okrem svojho jedinečného vzhľadu zaujímavé neustálymi premenami a vývojom stále k lepšiemu. Ľahko sa vám tak môže stať, že vás aj pri viacnásobných návštevách upúta zakaždým niečo nové.

Studio světla

Nesia rozvinula spoluprácu so slovenským výrobcom inteligentných LED svietidiel na mieru a vytvorili moderný koncept, ktorý umožňuje klientom získať výhody komplexného riešenia interiéru, osvetlenia a elektra na jednom mieste. V Štúdiu svetla budú prezentovať dôležitý vplyv osvetlenia a jeho komplexný návrh v spolupráci s dizajnérmi z Nesie tak, aby vytvoril harmonickú symbiózu so zariadením nábytku a celým interiérom. Správne svetlo totiž dokáže podporiť nielen krásu dizajnu, ale aj zdravé bývanie.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Pribudol unikátny strom a záclony 

Vo vstupnej časti showroomu Nesia vyrástol košatý strom, ktorý vizuálne obohatil tento zaujímavý industriálny loftový priestor v kontraste s elegantným nábytkom. 

Spolu s novo nainštalovanými jemnými záclonami na vysokých oknách preniesol showroom Nesia opäť na vyšší level. Spoločne ho zútulnili a urobili o niečo výnimočnejším. 

U niektorých návštevníkov vyvoláva wow efekt, a zdá sa, že sa stal obľúbeným miestom na fotenie a natáčanie 😊.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Zaujímavosť MINI STONE 

V showroome pribudol rozkošný miniatúrny model sedačky STONE, ktorý je určený pre deti. 

Môže pekne vyniknúť v modernej detskej izbe či veľkej obývačke, kde je dominantným prvkom sedacia súprava STONE. K nej zladený detský kútik so sedačkou mini Stone v rovnakom materiálovom vyhotovení tak môže byť unikátnym prvkom, ktorý budú vaši hostia zbožňovať. 

U nás sa zatiaľ tento model teší obľube najmenších návštevníkov, ktorí tu majú pripravené omaľovánky a farbičky Nesia, ako aj kreatívnu stavebnicu.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Kreslá CARLA

Dizajnový tvar zaujme na prvý pohľad, ale keď si sem sadnete, presvedčí vás, že ho jednoducho potrebujete mať doma aj vy. Niekedy stačí jediné pohladenie poťah.

Ostáva len rozhodnutie: koža alebo ľahko čistiteľná látka? A tých tu je na výber viac ako 3000. Ale nebojte sa, ochotní odborní predajcovia vám s výberom radi pomôžu.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Křeslo Prince

Niekoho zaujme, niekto okolo neho len prejde. Ale, každý kto si doň sadne pocíti okamžitú úľavu. A keď sa pohráte s polohovateľným elektricky ovládateľným mechanizmom, ktorý vám zdvihne nohy do relaxačnej polohy a sklopí opierku do polohy, aká vám vyhovuje, ihneď začnete premýšľať, kde by ste ho doma umiestnili. 😊 

A ako bonus získate s týmto kreslom aj skrytú možnosť nabíjania. Z kresla tak nemusí viesť nevzhľadný elektrický kábel, ktorý by škodil vášmu priestoru. Kreslo si viete nabiť a kábel následne odložiť. Aktuálne nám kreslo Prince pribudlo v showroome v elegantnej poťahovej látke so vzorom kohútej stopy.

Novinky v kolekcii nábytku a showroome Nesia - Interiér

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči

Oslovili vás naše novinky, ktoré sa nachádzajú ako v našej ponuke, tak aj v našich showroomoch? Príďte sa o nich presvedčiť na vlastné oči a získať cennú inšpiráciu do vlastného interiéru. Tešíme sa na vaše návštevy!