Čo sme si pripravili na veľtrh nábytku MODDOM 2019? - Dizajn

Čo sme si pripravili na veľtrh nábytku MODDOM 2019?

Tak, ako každý rok, aj tentokrát budeme súčasťou veľtrhu nábytku MODDOM, ktorý sa uskutoční 16.-20.októbra v bratislavskej Inchebe. Každý, kto rozmýšľal nad novou sedačkou či posteľou si tak môže prísť vyskúšať vybrané modely na vlastnej koži. Tešiť sa navyše môžete na mimoriadne výhodné ceny! Čo všetko sme si pre vás teda pripravili?

Každá výstava nábytku je pre nás príležitosťou posunúť naše vlastné hranice. Počas výstavy Nábytok a bývanie 2019, ktorá sa uskutočnila v marci tohto roku sme predstavili novú, odľahčenú verziu populárnej sedačky EXTENT, a v tomto duchu plánujeme pokračovať aj počas MODDOM. Okrem obľúbených modelov sedačiek na mieru, ktoré môžete vidieť na našej stránke sme si pre vás pripravili ďalšiu novinku. Tentokrát ide o inovovanú siluetu najpredávanejšej sedacej súpravy POLO. Rovnako, ako v prípade EXTENTU pôjde o jeho odľahčenú verziu, ktorá bude oproti pôvodnej verzii štíhlejšia a vzdušnejšia.

 

Čo sme si pripravili na veľtrh nábytku MODDOM 2019? - Dizajn

NESIA na veľtrhu MODDOM 2018

 

V našom stánku však nájdete aj klasické POLO, dizajnovú súpravu STONE, škandinávsky NORDIC, ale aj rozkladaciu sedačku VALENTINA, populárny SPLITBACK, či výber jedálenských stoličiekstolov. Jednoducho každý si nájde to svoje.

Po dlhom čase budeme prezentovať aj postele vyrábané na mieru. Tešiť sa môžete na 3 modely, ktoré si môžete vyskúšať a porovnať. Chýbať samozrejme nebudú ani vzorkovníky látok a koží, takže pokiaľ sa rozhodujete medzi nubuckom a nubuckom extra, priamo na mieste si ich môžete porovnať. Nezabúdame ani na ľahko čistiteľné, prírodné látky či imitácie kože.

Toto všetko nájdete v bratislavskej Inchebe od 16. do 20. októbra. Budeme vás čakať v Hale B-stred, číslo stánku 100. Tešíme sa na vás.