sedačka nesia ginestra

Hľadáte luxusné sedačky, ktoré zároveň podporujú zdravé sedenie? Žiadny problém!

Mať doma dobre vyzerajúcu sedačku, ktorá je nielen pohodlná, ale je aj ergonomická, teda rozmerovo prispôsobená zdravému sedeniu, je jednou z najlepších investícií, ktorú pri zariaďovaní interiéru môžete urobiť. 

Ak stále pochybujete o tom, že ergonomická sedačka môže vyzerať nadčasovo až luxusne, ste tu správne. 

Prečo by ste si mali vybrať ergonomickú sedačku?

Príliš veľa času stráveného sedením alebo ležaním na nekvalitnej sedačke môže trvalo ovplyvňovať správne držanie tela . Ak si však vyberiete ergonomickú sedačku s kvalitnou konštrukciou a tvarom, ktorá venuje pozornosť prirodzenému zakriveniu chrbta pre dokonalé zdravie chrbtice a podporu správneho držania tela, môžete si bez obáv užívať čas na pohovke pri filme či rozhovoroch s rodinou.

Ako každý ergonomický kus nábytku, aj sedačka je navrhnutá s ohľadom na používateľa a jeho pohodlie. Nie je to o univerzálnosti pre všetkých. Ide o vytvorenie kusu nábytku jedinečného pre vaše telo. Ergonomická pohovka je postavená s podobným konceptom: navrhnutá pre konkrétneho užívateľa.

sedačka new extentVäčšina ergonomických sedačiek je vyrobená tak, aby vyvážila vaše ťažisko namiesto toho, aby celú vašu váhu prenášala na vaše najzraniteľnejšie miesto – kosti a kĺby. To pomáha znižovať napätie a tlak kostí a svalov, čo zase znižuje bolesť a zlepšuje kvalitu vášho spánku.

V konečnom dôsledku tak vaša investícia do kvalitnej ergonomickej sedačky povedie k šťastnejšiemu a plnohodnotnejšiemu životu.

Ponúka takéto sedačky aj Nesia?

Sedačky z Nesia kolekcie sú navrhnuté tak, aby plnohodnotne plnili vizuálny, praktický, ale aj komfortný účel. Každý klient si môže vybrať z veľkého množstva modulov, poťahov, aj ovplyvniť výšku sedenia výberom nožičiek, tak, aby mu sedačka sedela presne na mieru Nemusí robiť kompromisy a vzdať sa obľúbeného luxusného dizajnu, ani sa obmedzovať pri výbere materiálov či farebnosti.

V Nesii máme expertov na čalúnený nábytok s viac ako dvadsaťročnými skúsenosťami a sedačky sú naša srdcová záležitosť. Preto dbáme na výber vysokokvalitných materiálov a veľmi dobre vnímame dôležitosť všetkých aspektov, ktoré ovplyvňujú komfort sedenia na sedačke. . Ide napríklad o:

Výplne sedačiek

To, čo sa nachádza vo vnútri sedačky, je mnohokrát ešte dôležitejšie ako jej vonkajší vzhľad. Pri každej sedačke na našom webe nájdete aj ukážku rezu, kde vidíte konštrukciu a výplň sedačky. Väčšina sedačiek z ponuky Nesia využíva najkvalitnejšie PUR peny, ktoré zabezpečujú sedačke stabilný tvar aj po rokoch a prispievajú k tomu, aby si sedačka zachovala správnu ergonómiu a poskytovala zdravé sedenie.. Vďaka masívnej konštrukcii ostane sedačka pevná po dlhé roky. 

Mäkkosť/tvrdosť sedenia

Každý klient preferuje na sedačke inú tvrdosť sedákov. V Nesii si môže vybrať presne taký stupeň tvrdosti, ktorý bude šetriť jeho chrbticu a zároveň mu poskytovať optimálne pohodlie.

nesia sedačka siraSamozrejme, rozhodnúť sa, či vám vyhovuje mäkšie alebo tvrdšie sedenie, sa nedá na diaľku podľa obrázkov na webe. Príďte si ho preto vyskúšať do jedného zo showroomov, kde sa vám budú môcť venovať odborníci z Nesie a poradia vám, čo je z dlhodobého hľadiska pre vás tá správna voľba.

Ergonomickosť sedačiek

Luxusné sedačky, ktoré nájdete v našej ponuke nie sú len atraktívne na pohľad, ale disponujú množstvom skrytých ergonomických vlastností. Podčiarknuť môžeme napríklad podporu sedenia z rôznych uhlov, ktoré posúva samotné sedenie na vyšší level. Sedenie si môžete prispôsobiť napríklad vďaka vysúvateľnému reclineru – podložke pod nohy, či polohovateľným záhlavníkom, ktoré dotvárajú zdravé, a zároveň komfortné sedenie.

nesia sedačky billyUdržateľnosť

Pri výbere skutočne kvalitnej sedačky je dôležité uvedomiť si jednu vec. Dobrá ergonomická sedačka nemusí vyjsť vždy ako najekonomickejšia možnosť na trhu. Avšak práve vďaka svojim pridaným kvalitám a dôrazom na každý detail sa takáto sedačka stáva udržateľnou z dlhodobého hľadiska.

Sedačka sa po chvíli nevysedí, nestratí svoj tvar, farbu, ani odolnosť. Z dlhodobého hľadiska vám tak dokáže ušetriť nielen financie, ale aj energiu, ktorú by ste strávili výberom novej sedačky do vašej domácnosti.

nesia sedačka nordicInvestujte do kvalitných, luxusných sedačiek Nesia

Výber optimálnej sedacej súpravy z pohľadu zdravého sedenia a relaxu sa neoplatí podceňovať. Obzvlášť ak na nej sedávate alebo oddychujete každý deň. Investujte do zdravého sedenia a vyberte si z ponuky luxusných sedačiek Nesia, ktoré splnia všetky vaše požiadavky a budú vám poskytovať benefity, ktoré oceníte aj po rokoch.