Opýtali sme sa dizajnérov, prečo spolupracujú s Nesiou - Interiér

Opýtali sme sa dizajnérov, prečo spolupracujú s Nesiou

Tri dizajnérky, tri obľúbené štýly, tri rôzne portfóliá. Všetkých spájajú produkty Nesia.

 

Veľmi si vážime, že naša malá rodinná firma sa postupne stala obľúbenou značkou viacerých úspešných dizajnérov. Každému z nich sme položili rovnaké otázky. Ktoré produkty využívajú najviac a prečo. Možno vás inšpirujú aj pri zariaďovaní vlastného bývania.

 

Minimalizmus a elegancia

Timea Gajdošová sa môže pochváliť naozaj zaujímavými zákazkami. V portfóliu má návrhy staromestských bytov s dušou aj minimalistických moderných interiérov. Z Nesie si najčastejšie vyberá sedačky New Extent, Stone a Stone Relax.

 

 

 

Najviac oslovili môj minimalistický štýl dizajnu. Veľmi rada dopĺňam interiéry aj sedačkou Valen. I keď moji klienti preferujú minimalizmus, vo výbere postelí vyhrávajú vyššie modely, a to konkrétne postele Marry, Greta, Cheryl a Christy.“

 

 

Timea si na spolupráci s Nesiou najviac cení, že produkty dostane vyrobené na mieru.  „Či už pri stolárskom nábytku, tak aj pri sedačkách. Pridanú hodnotu pre mňa tvorí nevyčerpateľný výber látok a koží, v ktorom si každý nájde svoj vysnívaný odtieň.“

 

 

Kuchyne na mieru aj „výstrelky“

Srdcovka Ely Frivoltovejkuchyne. Pri zariaďovaní používa svoju fantáziu nielen pri navrhovaní dizajnu, ale aj rôznych vychytávok – na mieru pre každého zákazníka. Na značke Nesia preto oceňuje veľký výber materiálov a možností zhotovenia nábytku.

 

 

V Nesii mi vedia zhotoviť takmer každý “výstrelok”.. a spokojnosť zákazníka s kvalitou vyhotovenia je perfektný bonus. Takmer všetko, čo potrebujem zaistiť pre zákazníka, nesie túto značku.“

 

 

Slovenská výroba, na ktorú sa dá spoľahnúť

Dizajnérka Karolina Holly má úspešné štúdio. Jej návrhy interiérov majú dušu aj vďaka tomu, že rada kombinuje staré s novým. Z Nesie do svojich návrhov najčastejšie vyberá čalúnený nábytok.

„Kvalitou spracovania a variabilitou prevedenia dokáže splniť požiadavky takmer každeho projektu. Často siahame po produktoch značky Innovation. Sedačky sú veľmi praktické a ideálnym riešením, ak je potrebné sedačku využívať na príležitostné spanie.“ Oceňuje aj čistý severský dizajn a kvalitné materiály.

Vďaka subtílnemu tvaru sú šikovnou voľbou aj do menších priestorov. Mojím tipom sú určite modely ClubberSplitback.“

 

 

Podobne, ako Ela Frivoltová a Timea Gajdošová, aj Karolina Holly pre svoje projekty siaha po značke Nesia aj pre ich variabilitu. Prispôsobí ich na mieru danému priestoru a nárokom a požiadavkám klienta. „Navyše, ide o výrobky, ktoré sú vyrobené na Slovensku a na ich kvalitu sa môžem vždy spoľahnúť.

 

V prípade, že hľadáte pomoc pri zariaďovaní vášho interiéru, náš interní tím dizajnérov a produktových návrhárov vám je k dispozícii! Ak by ste mali akékoľvek otázky, pokojne sa na nich obráťte prostredníctvom emailu alebo sa rovno zastavte v niektorom z našich showroomov.