Kuchyňa do bytu na prenájom

Naši kolegovia, ktorí sa špecializujú na kuchynské linky vám radi poradia, navrhnú a zrealizujú vašu predstavu modernej kuchynskej linky v cenovo prijateľnej alternatíve. Napíšte nám, alebo si rovno dohodnite termín bezplatnej konzultácie v našich showroomoch.

nesia_kuchyne_investicne_byvanie

ZARIAĎOVANIE NEHNUTEĽNOSTI NA PRENÁJOM

Veríme, že investičné bývanie je pre vás rovnako dôležité ako byt či dom, v ktorom chcete bývať. Dobre poznáme celý proces realizácie a vieme zariadiť interiér aj za menej peňazí, ale kvalitne.

Dokážeme pracovať vo vašom rozpočte a naplniť vaše požiadavky. Každú požiadavku zapracujeme tak, aby bol výsledok čo najlepší. Dajte si poradiť od odborníkov a ušetrite si čas, energiu aj peniaze.

Zariaďovanie investičného bytu menších rozmerov môže byť ťažký oriešok, preto je dôležité využiť priestor na maximum aj s obmedzeným rozpočtom. Kuchynská linka musí tvoriť harmonický celok s ostatnými časťami bytu.

Na začiatku si preto vždy určite štýl akým sa chcete uberať. Malé byty často nedisponujú dostatočným množstvom svetla, preto myslite aj na osvetlenie v kuchynskej linke. Maličkosti vytvárajú celok a sú to práve moderné a minimalistické elegantné prvky, ktoré dodajú aj lacnejšej kuchynskej linke nádych luxusu.

Dohodnite si konzultáciu

Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu. Spolu si prejdeme vaše očakávania, rozpočty a možné riešenia.

Kontakt - formular