Kompletný návrh kuchyne na mieru

V dnešnom svete hrá estetika a funkčnosť veľmi dôležitú úlohu v domove každého z nás. Je pre to pre nás nevyhnutné prinášať kvalitu, dizajn a praktické využitie priestoru. V oblasti dizajnu a navrhovania Vám ponúkame znalosti a skúsenosti, vďaka ktorým pre vás vytvoríme kuchyňu, nie len estetickú a funkčnú, ale aj priestor, ktorý bude srdcom domova na stretávanie rodiny či priateľov.

uvodny_obrazok_komplexne_sluzby

VIAC AKO ŠTÝLOVÁ KUCHYŇA

Sme odborníci nielen na výrobu na mieru a predaj, ale disponujeme aj profesionálnym servisom, kde koordinujeme všetky fázy projektu od začiatku až po jeho koniec. Ak sa rozhodnete pre novú kuchyňu, je to vec, ktorá si vyžaduje individuálny prístup a dôsledný plán. Každý interiér je jedinečný, každý zákazník má iný vkus, preferencie a štýl. Snažíme sa preto čo najviac spoznať zákazníka a navnímať jeho potreby.

Keďže Váš čas a spokojnosť sú pre nás najdôležitejšie, disponujeme odborníkmi, ktorí vám zabezpečia všetko potrebné pred inštaláciou kuchyne ako vodu, plyn, odpad, elektrinu. Týmto spôsobom sa snažíme eliminovať stres a zabezpečiť tak, aby každá fáza projektu prebehla plynulo a efektívne.

Cesta k vašej vysnívanej kuchyni vedie cez:

  • Stretnutie a detaily o vašej predstave
  • Konzultáciu
  • Kalkuláciu
  • 3D návrh vizualizácie
  • Realizáciu
  • Vašu spokojnosť

Dohodnite si konzultáciu

Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu. Spolu si prejdeme vaše očakávania, rozpočty a možné riešenia.

Kontakt - formular