Výber správnych spotrebičov do kuchyne

Posuňte vašu novú kuchyňu na vyšší level a zakomponujte do nej inteligentné kuchynské spotrebiče, vďaka ktorým bude aj varenie čaju skutočný zážitok. Tak ako vám navrhneme, vyrobíme, namontujeme kuchynskú linku, tak vám aj poradíme, nájdeme najlepšiu cenu, dodáme a namontuje nové spotrebiče. Aby vám spotrebiče vašu prácu v kuchyni uľahčili.

vstavany_kavovar_web_kuchyne

ŠTÝLOVÁ KUCHYŇA

Vstavané spotrebiče sú súčasťou každej modernej kuchyne. Nevyčnievajú, sú elegantné a zapadnú do celkového štýlu kuchyne. Hneď na začiatku je dôležité odpovedať si na tieto tri otázky:

1. Aký máte rozpočet?
2. Máte nastavenú vodu, plyn, elektriku?
3. Aký druh vstavaných spotrebičov chcete?

Chápeme, že výber vhodných spotrebičov nie je vôbec jednoduchý, preto vám naši kolegovia a špecialisti na kuchynské linky radi poradia pri výbere.

SPRÁVNY VÝBER PODĽA PARAMETROV

Keďže na trhu je nespočetné množstvo spotrebičov, na čo si máte dať pozor pri výbere tých správnych?

Spotreba energie

Každý elektro spotrebič musí byť označený energetickým štítkom, ktorý podáva informáciu o jeho energetickej efektivite. Tieto štítky vám uľahčia nákup spotrebičov.

Klimatické triedy

Určuje, do akých tepelných podmienok je produkt určený. Rozsah môže byť napríklad 26-32 °C. V týchto podmienkach funguje najlepšie.

Osvetlenie

Žiarovky používané v spotrebičoch. Ak si vyberiete spotrebič s LED žiarovkou dokáže vám oproti tým klasickým ušetriť až 85% energie a majú až 25x dlhšiu životnosť.

Bezpečnosť

Spotrebiče sa už dnes často vyrábajú s integrovanou detskou poistkou, ktorá dieťaťu bráni manipulovať so spotrebičmi. Dôležitá je aj ochrana proti vytopeniu.

Hlučnosť

Hlučnosť spotrebičov neriešime pri malých spotrebičoch, ale skôr pri chladničke, umývačke riadu, či digestore. Udáva sa v db a je to označené na každom spotrebiče.

MODERNÉ A INTELIGENTNÉ SPOTREBIČE

Moderná kuchynská linka si vyžaduje moderné, inteligentné kuchynské spotrebiče.

vysuvny_digestor_web_kuchyne

Výsuvný digestor

Minimalistický dizajn kuchynskej linky dotvorí skrytý digestor, ktorý sa vysunie len vtedy keď potrebujete. Digestor je zabudovaný v pracovnej doske tam kde sa nachádza aj varná doska.

vstavany_kavovar_web_kuchyne

Vstavané kávovary

Dokonalé ráno je také, keď sa vám káva pripravuje už vtedy, keď vy ešte ležíte v posteli. Budúcnosť? Nie! To sú nové inteligentné kávovary, ktoré si nastavíte cez mobilnú aplikáciu.

inteligentna_chladnicka_kuchyne_web

Inteligentná chladnička

Váš nákupný zoznam už naozaj nemusíte držať v hlave. funkcia inteligentnej chladničky vám ponúka prezrieť si obsah chladničky a tak zistiť čo vám v nej naozaj chýba.

Dohodnite si konzultáciu

Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu. Spolu si prejdeme vaše očakávania, rozpočty a možné riešenia.

Kontakt - formular