Mnohé tváre značky Innovation - Nábytok

Mnohé tváre značky Innovation

Severský dizajn je po celom svete známy svojou jednoduchosťou, čistotou a nadčasovosťou naprieč mnohými sférami dizajnu, od nábytku až po módu. Ak ste fanúšikom minimalizmu aj vy, veríme, že sa podobne ako my, zamilujete do dánskej značky Innovation.

So značkou Innovation pracujeme už dlhé roky a sme jej hrdým partnerom. Každého partnera, s ktorým spolupracujeme si vyberáme veľmi dôsledne a výnimkou samozrejme nie ja ani dánsky výrobca. Zdieľame spoločné hodnoty vo výrobe nábytku a celkovom prístupe ku dizajnu, preto je pre nás naša spolupráca veľmi prirodzená. Ako to však celé začalo?

 

Špecialisti na rozkladací systém

Ako špecialisti na čalúnnený nábytok sme sa často stretávali s požiadavkou rozkladacieho systému pri sedačkách. Veľmi radi plníme želania a vízie našich klientov, no keďže vidíme aj tú druhú stranu výroby, vieme, aké náročné je vyrobiť sedačku s rozkladacím systémom, ktorá bude skutočne funkčná roky a svojou kvalitou nesklame. Aby sme dokázali vyhovieť tým najvyšším štandardom požiadaviek, rozhodli sme sa osloviť odborníkov vo sfére rozkladacích pohoviek. Výber samozrejme padol na Innovation, značku, ktorá je špecialistom na rozkladacie systémy, neustále pracuje na ich vývoji a zaregistrovaných má niekoľko patentov zaručujúcich navyššiu kvalitu. Presne toto sme chceli našich klientom ponúknuť. Vedeli sme, že takýto štandard rozkladacích pohoviek na našom trhu chýba a zároveň perfektne doplní naše portfólio vlastných produktov, ktorými takisto chceme dosahovať tie najvyššie méty v dizajne aj kvalite.

Na prvý pohľad si každý z nás, pri výbere nábytku všimne vzhľad, ktorý nás upúta natoľko, aby sme krásny a funkčny kúsok cheli mať doma. O technológiách a kvalitách značky Innovation by sa dalo hovoriť dlho a každému zákazníkovi, ktorý má o nejaký model záujem radi všetko dopodrobna vysvetlíme. Poďme sa teraz pozrieť na rukopis tvorby, na ich dizajn.

 

Dizajnový kúsok

Ku pohovkám tejto značky neodmysliteľne patrí aj charakteristické prevedenie, ktoré definuje práve spomínaný škandinávsky minimalizmus. V ponuke je množstvo modelov a Innovation každý rok ponuku dopĺňa a obmieňa, aby odrážala nielen aktuálne trendy, ale aj inovatívny prístup značky. Portfólio je plné rôznorodých pohoviek, ktoré sa líšia štýlom, spôsobom rozkladu aj typmi matracov a poťahov. Všetky však majú spoločnú vysokú kvalitu konštrukcie a materiálov a nadčasový charakter dizajnu.

 

Mnohé tváre značky Innovation - Nábytok

Jeden z najpopulárnejších modelov v ponuke – Splitback Frej. Kombinuje nadčasový dizajn s jednoduczým rozkladacím systémom a kvalitným matracom.

 

Pohovky vynikajú jednoduchými líniami a kvalitnými materiálmi. Tieto dva prvky spojené v jednom modeli vytvárajú elegantný dojem, ktorý nás neprestáva baviť. Aj keď ide o jednoduchý dizajn, dokáže si nás okamžite získať svojou ležérnosťou a univerzálnosťou. Práve to je obrovský benefit každej pohovky Innovation – jednoducho sa kombinuje a hodí sa skutočne do akéhokoľvek štýlu či miestnosti.

 

Personalizácia

Innovation má zároveň vlastné vzorkovníky látok, ktoré sa líšia nielen farbami či vzormi, ale aj štruktúrami. Nájdete medzi nimi stále populárne melírované látky, ale aj trendy menčester či buklé. Takto si zároveň každý dokáže prispôsobiť pohovku na mieru a byť si istý, že mu do jeho priestoru skutočne zapadne. Veľkým benefitom týchto sofabedov je, že sa dajú využiť v rôznych typoch interiérov, nielen v obývačkách, ale pokojne aj v pracovňach, hosťovských izbách či kanceláriách. Vďaka svojej elegancii je jednoducho využiteľná takmer kdekoľvek.

 

Plnohodnotný spánok

Vráťme sa však na začiatok, ku najväčšiemu benefitu, ktorý si nás získal. Pod nadčasovým a sofistikovaným vzhľadom sa totiž ukrýva praktická stránka a funknčosť, ktorú chceme ponúkať našim zákazníkom. Innovation totiž nie sú len pohovky, sú to postele doslova prezlečené za pohovky (sofabed). Cez deň budú plniť rolu štýlového a pohodlného sedenia, v noci sa jednoducho premenia na plnohodnotnú posteľ.

 

 

V porovnaní s inými rozkladacími pohovkami, majú Innovation prepracovaný systém rozkladu a konštrukcie, ktorý umožňuje inovatívnu integráciu pohodlných matracov. Využívať tak môžu omnoho vyšší štandard matracov, ktoré pri bežných rozkladacích pohovkách nenájdete. Preto sú sofabedy od Innovation vhodné na každodenné spanie, poskytujú plnohodnotné lôžko pre kvalitný spánok. Systém rozkladu sa pri jednotlivých modeloch síce líši, avšak každý je jednoduchý a rýchly. Dizajnová pohovka sa tak veľmi rýchlo môže premeniť na útulnú posteľ.

Unikátnosť vyróbkov od Innovation je v ich funkčnosti, prepracovaní materiálov a dokonalých tvaroch, ktoré doplnia každý interiér. Je populárnou voľbou do menších bytov, napríklad garzóniek, kde splní úlohu sedačky aj postele a zároveň ušetrí množstvo priestoru. Vďaka svojej elegancii sa však častokrát stáva doplnkom v kanceláriách našich klientov, ktorí takúto pohovku využijú aj na občasné prespanie. Vďaka plnohodnotnému lôžku až do rozmerov 180x197cm sa však môže využiť aj v rámci hosťovských izieb, kedy takisto poskytujú multifunkčné využitie, v prípade návštevy to je pohodlná posteľ, inokedy štýlový doplnok.

 

Mnohé tváre značky Innovation - Nábytok

Jedno z najväčších lôžok ukrýva model Cubed, ktorý ponúka rozmer postele 160x200cm.

 

Nezáleží na tom, aký je váš štýl a aký typ priestoru zariaďujete, Innovation môže byť aj vašim spoľahlivým a multifunčkným pomocníkom. Veríme, že spojenie kvality a dizajnu, ktoré oslovili nás, si získajú aj vás. Pohovky (alebo sofabedy, ako ich mi voláme) Innovation sú skvelá investícia, ktorá sa vám počas dlhých rokov vráti vo forme kvalitného spánku a nestarnúceho vzhľadu.

 

V prípade, že hľadáte tú správnu rozkladaciu pohovku alebo potrebujete poradiť s výberom, kontaktujte našich kolegov, ktorí sa vám radi budú venovať. Spojiť sa s nami môžete prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo osobne v našich showroomoch v Bratislave, Košiciach a Banskej Bystrici.