Nesia showroom nábytku nájdete aj v Banskej Bystrici - Nábytok

Nesia showroom nábytku nájdete aj v Banskej Bystrici

V Nesii sme sa vždy snažili čo najviac priblížiť zákazníkovi. Či už to bolo šírkou ponuky, otváracími hodinami alebo prispôsobivým nábytkom vyrobeným podľa vašich predstáv. Jednoducho „na mieru“ je v našej filozofii zafixované po mnohých stránkach.

Práve preto sme sa rozhodli postupne prispôsobovať aj lokalitou. Rozumieme, že nabehané kilometre naprieč krajinou nie sú to, po čom pri výbere nábytku túžime. Aby sme vám to v tomto smere uľahčili, otvorili sme nový, v poradí už tretí showroom. Nájdete ho v Banskej Bystrici.

Po Bratislave a Veľatoch nás už nájdete aj na strednom Slovensku. Showroom, ktorý sa nachádza v historickom centre na Dolnej ulici 19, ukrýva niektoré z našich najpopulárnejších modelov sedačiek, ale aj kúsky od našich zahraničných partnerov Innovation a Dienne. Príďte si na vlastnej koži vyskúšať komfort sedenia, pozrieť si tie najjemnejšie kože aj technologicky prepracované látky. Pri výbere modelu, vyskladaní ideálnej zostavy alebo doladeniu farebných detailov vám pomôže ochotný personál. V Banskej Bystrici nájdete všetko na to, aby ste si pohodlne vybrali nový, dizajnový kúsok pre váš domov. Náš tím sa na vás teší v rámci otváracích hodín, no rád si s vami dohodne aj individuálny termín mimo nich.

V banskobystrickom showroome nájdete mix produktov od sedacích súprav z našej výroby až po rozkladacie pohovky Innovation. Tak, ako v našich ostatných showroomoch, aj v tomto budeme vystavené produkty pravidelne obmieňať. Keďže sa vždy snažíme naše portfólio dopĺňať a inovovať, tešiť sa môžete na rôzne novinky ale aj na produkty určené k okamžitému odberu.

 

Banská Bystrica, čakáme vás na Dolnej 19!