Rozkladacie pohovky Innovation sedačky na spanie dizajnové sedačky s rozkladom

Rozkladacie pohovky: Multifunkčné riešenie pre každý interiér

V Nesii sa snažíme vyhovieť rôznym požiadavkám, vieme totiž, že každý z nás vníma nábytok a bývanie odlišne. Dovolíme si však tvrdiť, že naše portfólio ponúka riešenie pre každý typ požiadavky. Ku potrebám našich zákazníkov navyše pristupujeme nielen z dizajnovej, ale aj praktickej stránky. Preto v našej ponuke nájdete perfektné riešenie do rôznych priestorov v podobe rozkladacích pohoviek.

 

Výber rozkladacej pohovky

Rozkladacie pohovky sú skvelým riešením do mnohých interiérov. Sú ako stvorené do menších bytíkov či garzóniek, kde dokážu veľmi efektívne šetriť miestom a pritom neuberajú na komforte. Bývajú tiež častou voľbou do hosťovských izieb, pracovní alebo dokonca študentských izieb. Väčšina ľudí však pri výbere toho správneho kúsku narazí na problém, ktorý si vyžaduje kompromis buď po dizajnovej alebo praktickej stránke. To však neplatí o našich rozkladacích pohovkách!

Kým zaradíme do nášho portfólia nový produkt, musíme si jeho spoľahlivosť overiť. S našimi pohovkami však máme my aj naši zákazníci skvelé skúsenosti už niekoľko rokov. Okrem svojho minimalistického dizajnu a širokej ponuke siluet prekvapia aj svojim spacím lôžkom. Je konštruované špeciálnou technológiou, ktorá sa dokonca vyslúžila patent, a zabezpečuje najvyšší komfort spánku počas každej noci. Všetky modely boli navrhnuté na každodenné spanie, čo z nich robí ultimátne riešenie po akýkoľvek interiér. Jednoducho 2 v 1.

 

2v1: Dizajn a komfort

Dve z najpopulárnejších modelov rozkladacích pohoviek vám predstavíme. Obe vynikajú svojou minimalistickou, nadčasovou siluetou, vďaka ktorej sa hodia do každého priestoru bez ohľadu na štýl. Každá z nich ponúka kreatívne riešenie odlišných požiadaviek. A čo je najlepšie, tieto pohovky sú momentálne vo zvýhodnenej ponuke až do 31.12.2020!

 

Rozkladacia pohovka Ramone

Zásadnou vecou pri výbere rozkladacej pohovky je kvalita matracu. Model Ramone však zaručene predčí vaše očakávania. Jej matrac využíva tie najkvalitnejšie materiály, vďaka čomu poskytuje lôžko na spanie, ktoré je na nerozoznanie od pohodlného matracu v posteli. Nadštandardný matrac s najvyšším komfortom je tak ideálny aj na každodenné spanie.

Z Ramone už na prvý pohľad kričí komfort, o čo sa starajú mäkko pôsobiace opierky a jemne zaoblené hrany. Je to funkčný, kompaktný model s jednoduchým spôsobom rozkladu. Aby dôkladne vyhovela požiadavkám interiéru, vyrába sa až v troch rôznych veľkostiach – 90, 140 a 160 cm s rozkladom spacieho lôžka na 200cm.

Prispôsobiť sa navyše dá aj po dizajnovej stránke. Obliecť ju totiž môžete do jedného z 35 rôznych poťahov, medzi ktorými nájdete nestarnúce prírodné farby, výrazné trendy odtiene, imitáciu kože či dokonca populárnu menčestrovú štruktúru.

 

 

Pre koho je vhodná: Rozkladacia pohovka Ramone je skvelým riešením do priestorov, kde potrebujete ušetriť cenné centimetre, no zároveň nechcete obetovať štýl.

 

Výhody:

 • nadštandardný matrac, ideálny na každodenné spanie
 • spacie lôžko v rozmeroch manželskej postele (160 x 200 cm)
 • nadčasový, univerzálny, no pritom veľmi štýlový vzhľad
 • 35 rôznych poťahov pre ešte väčšiu personalizáciu
 • veľmi jednoduchý a rýchly spôsob rozkladu

 

 

Rozkladacia pohovka Hildur

Aj pri pohovke Hildur sa môžete spoľahnúť na ten najkomfortnejší matrac. Takisto je vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktoré zaručujú nielen odolnosť, ale aj najvyššie pohodlie pri každodennom spaní.

Modulárna pohovka Hildur poskytuje riešenia iným spôsobom. Ponúka hneď 5 rôznych využití podľa vašich potrieb a preferencií. Vďaka svojmu nadčasovému dizajnu poslúži ako dizajnová pohovka, no veľmi rýchlo sa vie premeniť na dvojlôžkovú posteľ (160×200 cm) či dve samostatné lôžka (dve postele v rozmeroch 80×200 cm). Jej siluetu tvoria 3 časti- sedacia časť, vankúšové operadlá a zadná časť operadla. Tieto 3 časti sú samostatne nastaviteľné, vďaka čomu Hildur ponúka ďalšie 2 možnosti využitia. Zadná časť sa dá jednoducho odpojiť a použiť ako samostatný ottoman, pričom ostatné dve časti – vankúše a sedacia časť tvoria pohovku na sedenie. Ak však potrebujete vytvoriť ešte viac priestoru na sedenie, stačí využiť sedaciu časť a operadlovú časť ako dva samostatné ottomany.

 

Rozkladacie pohovky: Multifunkčné riešenie pre každý interiér - Nábytok

 

Pre koho je vhodná: Hildur je ako stvorená pre každého, kto potrebuje mať otvorené možnosti a prispôsobivý kus nábytku. Má rôzne tváre, štýlový dizajn a nenapodobiteľný level komfortu.

 

Výhody:

 • nadštandardný matrac, ideálny na každodenné spanie
 • spacie lôžko v rozmeroch manželskej postele (160 x 200 cm)
 • pohovka sa dá využiť na 5 rôznych spôsobov
 • personalizácia podľa preferencií vďaka 35 typom poťahov
 • jednoduchá a rýchla manipulácia
 • poťahy je možné vyzliecť a meniť podľa preferencie

 

 

Rozkladacia pohovka Salla

Dizajnovo pútavá pohovka Salla síce zaujme svojim vzhľadom, no pochváliť sa môže aj svojim nadštandardným lôžkom a pohodlným matracom, ktorý poskytuje komfortné lôžko v rozmere 140 x 200 cm, čo je takmer veľkosť manželskej postele.

Jej výplň tvoria skvelé materiály bez pružín, čo ešte väčšmi podčiarkuje mäkkosť a komfort sedenia ako aj ležania. Mäkké vankúše, ktoré tvoria operadlovú časť takisto dotvárajú celkovú obláčikový dojem tejto sedačky a využiť sa dajú aj ako vankúše na spanie. Salla však ukrýva ďalšiu skvelú funkčnosť, priamo pod sedákmi má úložný priestor, do ktorého jednoducho odložíte posteľnú bielizeň, extra vankúše alebo iné drobnosti. Tak, ako to je pri našich rozkladacích pohovkách zvykom, aj Sallu je možné obliecť do niektorého z 35 poťahov, čo poskytuje vysokú mieru personalizácie a pripsôobenia na mieru vám a vášmu priestoru. Výberom poťahu túto dizajnovo atraktívnu sedačku premeníte na dokonalý kúsok do vašej obývačky či hosťovskej izby.

 

Rozkladacie pohovky: Multifunkčné riešenie pre každý interiér - Nábytok

 

Pre koho je vhodná: Sallu ocení každý milovník dizajnu, ktorý však zároveň vyžaduje nadštandardné funkcie v podobe priestranného spacieho lôžko a úložného priestoru.

 

Výhody:

 • nadštandardný matrac, ideálny na každodenné spanie
 • úložný priestor pod podsedákmi
 • personalizácia podľa preferencií vďaka 35 typom poťahov
 • jednoduchá a rýchla manipulácia

 

 

Rozkladacie pohovky skutočne môžu byť riešením pre tie najrôznejšie požiadavky. Či už hľadáte univerzálnu pohovku, ktorá poslúži na spanie pre návštevy, na každodenné spanie pre seba samých, alebo len chcete mať otvorené možnosti využívania svojho priestoru. V našom portfóliu si určite nájdete to správne riešenie pre seba a svoj interiér.

 

Nadštandardné možnosti teraz ešte výhodnejšie!

Využite zvýhodnenú ponuku na modely Hildur, Ramone, Salla! Tieto modely vás ohúria svojim nadštandardnými matracmi a možnosťami rozkladu.

 

Chceli by ste sa poradiť ohľadom výberu vhodnej rozkladacej pohovky alebo akéhokoľvek iného nábytku? Naši produktoví a interiéroví dizajnéri sú vám k dispozícii! Obráťte sa na nich prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo sa pokojne zastavte v našich showroomoch.