Image11

Návrh a realizácia interiérov

Nesia znamená bezstarostnosť

Nechajte vaše predstavy u našich dizajnérov, ktorí vám vytvoria návrh interiéru na mieru po praktickej aj dizajnovej stránke.  Profesionálna pomoc od dizajnéra vám dokáže ušetriť nielen čas ale aj peniaze. 

„Spolupráca s interiérovým dizajnérom prinesie vždy iný pohľad na váš domov. Obráťte sa na nás so svojimi predstavami a my premeníme váš interiér na útulný domov. Využite výhodu, že u nás máte všetko pod jednou strechou: od návrhu, cez výrobu až po dovoz a montáž. Ak si u nás navrhnutý nábytok na mieru aj objednáte, návrh máte zdarma.“

 Veronika Vaníková
dizajnérka Nesia

 

Interiér v neutrálnych farbách necháva vyniknúť krásnu štruktúru dreva na podlahe a masívnej doske jedálenského stola. Stôl SKOVBY SM105 tvoria dve drevené dosky a pevné trapézové rámy, ktoré mu dodávajú pevný výraz. V prípade potreby sa dá rozšíriť na sedenie až pre 12  ľudí pridaním predlžovacieho krídla na obidva konce stola. K stolu v severskom štýle dizajnérka zladila čalúnené jedálenské stoličky KOS MET v ľahko čistiteľnej látke neutrálnej sivej farby.

vanikova_veronika1
Návrh a realizácia interiérov -
Návrh a realizácia interiérov -

PORADÍME, VYMYSLÍME, VYROBÍME, ZREALIZUJEME

Premýšľate nad pôdorysom vášho bytu či domu ako ho zariadiť, alebo chcete zmeniť len časť interiéru? Ušetrite si čas a zverte sa do rúk našich odborníkov.
Nechajte vaše predstavy u našich dizajnérov, ktorí vám vytvoria optimálny návrh interiéru na mieru po praktickej aj dizajnovej stránke.

Zavolajte ešte dnes +421 918 388 530

Od návrhu po realizáciu interiérov

Príďte k nám, v Nesii sa o vás postaráme. Tím interiérových a produktových dizajnérov vám navrhnú celý interiér aj jednotlivé čalúnené a stolárske nábytkové kusy na mieru, podľa vašich predstáv. Podeľte sa s nami o váš vysnívaný interiér a my vás k nemu dovedieme a zrealizujeme ho od A po Z.

Návrh a realizácia interiérov -

NAŠA VIZUALIZÁCIA: Vytvoríme pre vás návrh na mieru presne podľa vašich potrieb, poradíme s výberom materiálov a odolných ľahko čistiteľných poťahových látok alebo koží. Máme pre vás na výber až 3000 poťahov.

Návrh a realizácia interiérov -

FOTO REALIZÁCIE: Po schválení návrhu, nábytok zadáme do našej výroby a po precíznom vyhotovení ho prevezieme k vám, zmontujeme a osadíme na svoje miesto. Na vašej maximálnej spokojnosti nám záleží.

Najnovšie návrhy a realizácie interiérov

Inšpirujte sa najnovšími návrhmi interiérov. Požiadavky a očakávania našich klientov spracoval cez vizualizáciu až po samotnú realizáciu náš tím.

Nesia znamená bezstarostnosť.

Návrh interiéru rodinného domu

Spoločenská zóna v tomto interiéri pôsobí vzdušne aj vďaka voľbe svetlých materiálov. Eleganciu mu dodalo jednotné riešenie kuchyne, na ktorú plynulo nadväzuje kozub a na mieru navrhnutý vstavaný nábytok v obývačke. Opakuje sa tu jemná kombinácia povrchov v neutrálnych farbách platinovej bielej a kašmírovo sivej. Na ich pozadí krásne vyniká jedálenský stôl THOMAS z olejovaného duba, ktorý sa vie prispôsobiť aj väčšej návšteve. Z aktuálneho rozmeru 180 x 90 cm sa jednoduchým spôsobom predĺži na 260 cm. Spoločnosť mu robia čalúnené stoličky SKOVBY SM92 v jednotnom štýle. Dominantou obývačky sa stala sedačka EXTENT v látke Denim Col. 5 od značky Sabrela. Chrómové nožičky sedačky v tvare valca majú výšku 65 mm. Vo farebnosti drevenej podlahy a dánskeho dizajnového jedálenského stola sme vybrali svetelné stropy, typ CIR Slim. Konferenčný stolík v obývačke je tiež z ponuky Nesia, nájdete ho pod názvom CUBE. Jeho čiernu kovovú konštrukciu pekne dopĺňa prírodný dub.

Návrh a realizácia spálne / 2-izbový byt Koliba

Návrh spálne, ako aj celého interiéru dvojizbového bytu vytvorila naša architektka Timea Gajdošová. Veľkorysý priestor s takmer 17 štvorcovými metrami bol ideálnym miestom pre manželskú posteľ CHRISTY W so širokým čalúneným čelom, vyhotovenej na mieru. Samonosné čalúnené čelo postele rozšírené po stranách s osadenými nočnými stolíkmi pôsobí veľmi elegantne a ponúka maximálny komfort. Pri výbere poťahovej látky klientka kládla dôraz na to, aby bol materiál príjemný na dotyk, a zároveň bol aj odolný a ľahko čistiteľný. Niku pri dverách využila Timea na umiestnenie toaletného stolíka na mieru. Ten, rovnako ako vstavanú skriňu, tiež zrealizoval náš tím Nesia.

Vizualizácia

Návrh interiéru Vila Cranves Sales

Rodiný dom s výhladom na Ženevské a jazero a Mont Blanc bol navrhovaný pre mladú slovenskú rodinu žijúcu vo Francúzku. Dom je navrhnutý v súčasnom štýle interiérov s prihladnutím na funkčnosť a minimalizmus . Kombinácia dubovej dyhy, bielej a šedej pôsobí veľmi elegantne a nadčasovo.

Návrh interiéru Chalet La Godille

Chata s úžasným výhľadom priamo v centre francúzkeho lyžiarskeho strediska Morzine bola navrhovaná pre účely sezónneho prenájmu. Koncept interiéru spočíva v použití starého dreva v kombinácii so šedou a čiernou. Su to farby ktoré pôsobia veľmi elegantne a vyzdvihujú prirodný charakter obkladov zo starého dreva.

Vizuálizácia
Vizualizácia

Návrh interiéru apartmánu Banská Bystrica

2-izbový byt v rezidenčnom komplexe Quartetto bol navrhovaný v štýle súčasných  „raw“interiérov . V interiéri sú použité iba tri materiály a to betón,  drevo a čierny kov. Túto na prvý pohlad „drsnú“ kombináciu dotvárajú čalúnené solitéry v šedej látke.

Návrh interiéru apartmánu Saint Jean d’Aulps

Apartmán navrhovaný pre mladý pár za účelom celoročného bývania ale aj  možnosti sezóneho prenájmu v alpskej dedinke Saint Jean d’Aulps bol navrhovaný s dôrazom na praktickosť a funkčnosť. Identitu horského apartmánu vyzdvihuje fototapeta s lesným motívom.

Vizualizácia
Návrh a realizácia interiérov -
Návrh a realizácia interiérov -

RÝCHLA CENOVÁ PONUKA

Kontaktujte nás, obratom vám naceníme váš projekt

Škandinávsky interiér

Jednoduchý presvetlený interiér v Škandinávskom štýle zaujme svojimi produktami.

Návrh a realizácia interiérov -

Výber produktov

Návrh a realizácia interiérov -

Interiér v minimalistickom štýle

Jednoduchý presvetlený interiér v Škandinávskom štýle zaujme na prvý pohľad svojimi prírodnými materiálmi a jednoduchými líniami.

Výber produktov

Nazrite detailnejšie do niektorých z našich návrhov a realizácií interiérov

Vybrali sme pre vás niekoľko vizualizácií a realizácií našich klientov a klientiek. Inšpirujte sa a neváhajte nám zavolať ešte dnes  +421 918 388 530

obývacia miestnosť sedačka tyskysovo krémovej kombinácii

Dom v Malom Raji

Interiér
jedáleň v škandinávskom štýle

Škandinávsky interiér

Interiér
Návrh moderného domu -

Návrh moderného domu

Interiér
Realizácia domu

Realizácia domu

Interiér
Izba mladého manažéra -

Izba mladého manažéra

Interiér
Dubová kuchyňa -

Dubová kuchyňa

Interiér

Dohodnite si konzultáciu

Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu. Spolu si prejdeme vaše očakávania, rozpočty a možné riešenia.