logo

NESIA verí, že pokiaľ ide o váš domov, nemali by ste sa uspokojiť so štandardom. Práve preto sme vytvorili unikátnu kolekciu, ktorá do vašej domácnosti prinesie pohodlie, kvalitu a dizajn.

+421 918 388 530 nesia@nesia.sk

Boxy na mieru

Potrebujete zariadiť váš podnik, reštauráciu, bar, či hotel? Nechajte to na nás a vaše priestory komplexne zariadime kvalitným nábytkom, ktorý má štýl. Bez problémov vyhotovíme nielen čalúnený nábytok – reštauračné boxy, barové a jedálenské stoličky, kresielka, postele, ale tiež skrinky, komody, stoly a konferenčné stolíky.

Spomínané kusy nábytku upravíme rozmermi a prevedením presne na mieru vašim požiadavkám. Medzi naše najznámejšie realizácie patria kaviarne, bary, reštaurácie a hotely.

Uskutočnené realizácie

ICE BAR

V decembri 2014 pribudol v Bratislave ICE BAR a naša spoločnosť bola súčasťou tohto nezvyčajného projektu. Okrem ľadového baru tu nájdete aj priestor klasickej kaviarne s barom, kde zariadenie dopĺňajú kreslá a boxy z našej dielne.

Na základe požiadavky interiérových dizajnérok sme vyrábali – úplne na mieru – kreslá a boxy. V špeciálnom poťahovom materiáli – vysokorezistentné a skvelé na údržbu.

LE CLUB

Výroba na mieru – kreslá – barové stoličky a boxy. Dostali sme pomerne zložité zadanie od investora a jeho architekta. Najmä montáže boxov boli nesmierne zložité, ale zvládli sme to a sme na to pyšní…

LE CLUB VIEDEŇ

Naše dobré meno, kvalitná práca a výroba na mieru sa dostala až za hranice Slovenska. Dozvedel sa o nás Le Club vo Viedni a tak sme im s radosťou pomohli pri vytváraní a realizácii jedinečného priestoru. Barové stoličky, pult, boxy. Čo na to hovoríte?