logo

NESIA verí, že pokiaľ ide o váš domov, nemali by ste sa uspokojiť so štandardom. Práve preto sme vytvorili unikátnu kolekciu, ktorá do vašej domácnosti prinesie pohodlie, kvalitu a dizajn.

+421 918 388 530 nesia@nesia.sk

Kancelársky nábytok

Kancelárske stoly

Celú tretinu dňa trávime obvykle v práci a či chceme alebo nie, je našou každodennou súčasťou. Prostredie, v ktorom pracujeme vplýva na našu náladu a rovnako aj na pracovné úspechy. Každá väčšia či menšia firma, ktorá na trhu niečo znamená a chce na svojich spolupracovníkov, obchodných partnerov, klientov či konkurentov zapôsobiť a reprezentovať sa, by teda nemala podceniť ani interiér, v ktorom tvorí a pracuje.

Ponúkame širokú škálu zariadení pre Vaše kancelárie od stolov, recepčných pultov, skriniek až po regálové systémy. V rámci dvoch hlavných rád je možné zariadiť kancelárie štýlovo a luxusne a zároveň aj ekonomicky a vo veľkom objeme.

Na základe použitých materiálov si môže klient zvoliť riešenie, aké mu najviac vyhovuje a hodí sa do danej kancelárie – drevo, kov, sklo. V prípade potreby Vám pomôžeme aj s komplexným návrhom.

Recepcie

Exkluzívna rada kancelárskeho nábytku pre tie najmodernejšie pracovne. Ak potrebujete zariadiť kanceláriu štýlovo, luxusne a zároveň prakticky, u nás si určite vyberiete.

Rokovací nábytok a zasadačky

Exkluzívna rada kancelárskeho nábytku pre tie najmodernejšie pracovne. Ak potrebujete zariadiť kanceláriu štýlovo a luxusne, v tejto kolekcii si určite vyberiete.

Skrine a úložné priestory

Exkluzívna rada kancelárskeho nábytku pre tie najmodernejšie pracovne. Ak potrebujete zariadiť kanceláriu štýlovo a luxusne, v tejto kolekcii si určite vyberiete.