Stolársky nábytok

TV Steny

Zariaďujete obývačku, spálňu, detskú izbu či pracovňu? Pomôžeme vám s praktickým a originálnym riešením presne podľa vašich požiadaviek. Vy si určíte požadované rozmery, my vám zaručíme milimetrovú presnosť. Vy si vyberiete z množstva farieb a materiálov, my vám zabezpečíme maximálnu kvalitu prevedenia.

Veľmi dobre si uvedomujeme priestorovú jedinečnosť každého interiéru a k jednotlivým zadaniam pristupujeme individuálne. V prípade potreby sú vám preto k dispozícii naši dizajnéri, ktorí vám radi odborne poradia.

Dajte šancu svojej kreativite a zariaďte si vytúžený interiér podľa vlastných nápadov!

Kuchyne – výroba na mieru

Iste sa všetci zhodneme na tom, že kuchyňa je zväčša najfrekventovanejšou miestnosťou v byte. Je preto pochopiteľné, že sa v nej chcete cítiť príjemne. My vám ponúkame možnosť výroby kuchynských liniek v rozložení a rozmeroch, aké sú pre vás najprijateľnejšie. Sami si zadáte polohovanie i vybavenie jednotlivých skriniek, ich samostatné rozmery, farebné prevedenie a takisto si vyberiete z viacerých možností povrchových materiálov.

Najčastejším problémom kuchýň býva nedostatok priestoru. O to väčšie opodstatnenie má výroba na mieru, kde vám vieme zaručiť milimetrovú presnosť.

S nami už s týmto problémom bojovať nemusíte.

Najpredávanejšia kuchyňa roku 2019

Kuchyňa_roku_2019

Cena od 2.950,-€

Kuchyňa_roka_2019

Skrine – výroba na mieru

Úložného priestoru nie je nikdy dosť. Súhlasíte? Dôležité je preto dômyselné riešenie, ktoré ponúka práve výroba skríň na mieru. Tá je zároveň skvelou alternatívou v prípade priestorov s netypickými rozmermi.

Každý krok s vami dôkladne skonzultujeme, váš priestor vymeriame a postaráme sa nielen o milimetrovú presnosť, ale i vašu maximálnu spokojnosť.

Rôzne

Prinášame vám zopár originálnych stolárskych kúskov, ktoré spĺňajú dizajnový aj praktický účel.