logo

NESIA verí, že pokiaľ ide o váš domov, nemali by ste sa uspokojiť so štandardom. Práve preto sme vytvorili unikátnu kolekciu, ktorá do vašej domácnosti prinesie pohodlie, kvalitu a dizajn.

+421 918 388 530 nesia@nesia.sk

Stolársky nábytok

TV Steny

Obývačky a spálne, ale aj detské izby či pracovne vám radi pomôžeme zariadiť originálne a hlavne úplne podľa vašich požiadaviek. Samozrejmosťou je milimetrová presnosť, čo sa rozmerov týka, množstvo materiálov a farieb spomedzi ktorých si vyberiete tie najviac vyhovujúce a kvalita prevedenia.

Každý interiér je veľmi individuálny a rovnako pristupujeme aj my k jednotlivým zadaniam. V prípade potreby sú k dispozícii naši dizajnéri, ktorí vám dokážu pri rozhodovaní odborne poradiť.

Dajte svojej kreativite šancu a zariaďte si interiér podľa vlastných nápadov.

Kuchyne

Asi všetci sa zhodneme na tom, že kuchyňa je najfrekventovanejšou miestnosťou v byte. Aby ste sa v nej cítili príjemne, ponúkame vám možnosť výroby kuchynských liniek v rozložení a rozmeroch, aké sú pre vás najprijateľnejšie.

Sami si zadáte vybavenie a polohovanie jednotlivých skriniek, ich samotné rozmery, o farebnom prevedení a použití povrchových materiálov nehovoriac. Väčšina kuchýň zápasí s problém nedostatku priestoru. O to väčšie opodstatnenie má výroba na mieru, kde vám vieme zaručiť milimetrovú presnosť pri každom komponente zvlášť.

Nebojujte viac s nedostatkom priestoru.

Nočné stolíky

Vysoko elegantné drevené nočné stolíky vyrábame na mieru. Každý z ponúkaných modelov je možné prispôsobiť vašim požiadavkám, či už výškou, šírkou, či hĺbkou. Pokiaľ by ste si nenašli v našej ponuke model zodpovedajúci vašej predstave, pošlite nám vlastný návrh a my ho zrealizujeme.