Blog

NESIA otvorila showroom v Košiciach! - Rozhovor

NESIA otvorila showroom v Košiciach!

Naša rodinná firma pomaly, ale isto rastie. So stúpajúcim záujmom o náš nábytok na mieru alebo kompletné riešenie interiérov sa rozrastá aj náš tím, ale pribúdajú aj nové pobočky. K našim showroomom v Bratislave a Banskej Bystrici tak najnovšie pribudol novučký showroom v Košiciach!

 

Košice – tretí showroom na Slovensku

“V Košiciach a celkovo na východnom Slovensku máme skvelých klientov a priateľov a už dlho sme pokukovali po nejakom vhodnom priestore. Projekt Fabrika 48 nás totálne oslovil, čiže voľba bola veľmi rýchla,” hovorí majiteľ Nesie, Miroslav Hudák. Výber teda padol na vynovené priestory Fabrika 48, ktoré sa nachádzajú na ulici Južná trieda 48. Vo výbere boli aj iné priestory, no práve tieto sa skvelo hodili k našim produktom, štýlom aj atmosférou. “Boli sme sa pozrieť aj na iné priestory, ale až tento projekt nás skutočne oslovil. Samotná budova pôsobí zaujímavo, cítiť z nej históriu. A čo je tiež veľmi dôležité, interiér je veľmi inšpiratívny. Mám skvelý pocit, a myslím že naše produkty sú veľmi kompatibilné s celkovou atmosférou ktorá tam vznikla,” dodáva p.Hudák.

Oslovil nás však aj samotný príbeh tohto miesta, ktoré slúžilo ako továreň na kávu. V roku 1893 sa v Košiciach začal písať príbeh továrne na kávu Franck a synovia, a príbeh budovy v bývalom areáli továrne sa píše aj dnes. Genius loci tejto budovy predstavuje to, čo sa dnešnou modernou architektúrou už dosiahnuť nedá. Obnova národnej kultúrnej pamiatky rekonštrukciou budovy skladu bývalej továrne na kávu nám ponúkla reprezentatívne priestory neporovnateľné s čímkoľvek, na čo ste boli doteraz zvyknutí.

 

Nábytok a interiéry na mieru

Otvoriť showroom v Košiciach bolo našim dlhodobejším cieľom a prvé kroky sme začali podnikať už v lete 2020, avšak kvôli pandemickej situácii sme boli nútení otvorenie presunúť. Teraz je však všetkým klientom otvorený a v industriálne ladených priestoroch tak nájdete výber nábytku z našej dielne, ale aj produkty našich partnerov. Môžete si prísť posedieť na našich sedačkách, vyskúšať si výklopné systémy roštov či rozkladanie pohoviek, tiež si tu môžete prezrieť naše vzorkovníky poťahov a materiálov, ale aj na vlastné oči preskúmať detaily ako napríklad nožičky.

 

NESIA otvorila showroom v Košiciach! - Rozhovor

 

Showroom v Košiciach postupne dopĺňame obľúbenými modelmi sedačiek, postelí, ale aj stolárskym nábytkom vrátane stolov, stoličiek či rôznych skríň. Nájdete tu najpredávanejšie modely, ale aj novinky v našej ponuke. Neskôr pribudnú aj väčšie kusy stolárskeho nábyku vrátane vstavaných skríň a kuchýň.

Naši kolegovia v košickej pobočke sú navyše pripravení pomôcť vám s výberom akéhokoľvek nábytku, ale aj s riešením vášho interiéru na mieru. Príďte sa pozrieť na svoj vysnívaný nábytok naživo a my vám pomôžeme vybrať to pravé. Nábytok z našej dielne prispôsobujeme na mieru vašim požiadavkám, preto si môžete byť istí, že odchádzať budete s ideálnym kusom nábytku, ktorý odráža váš štýl a požiadavky, a navyše sa môžete spoľahnúť aj na jeho kvalitu počas dlhých rokov.

 

NESIA otvorila showroom v Košiciach! - Rozhovor

 

Rovnako ako v Bratislave či Banskej Bystrici, aj v Košiciach sa môžete spoľahnúť aj na pomoc odborníkov v rámci interiérového dizajnu a realizácií, nielen súkromných, ale aj komerčných projektov. “Chceme klientom poskytnúť komplexnú službu pri zariaďovaní interiéru, buď ako celku alebo aj podľa jednotlivých typov nábytku. Našou najsilnejšiou stránkou je šírka portfólia pričom stále dokážeme nábytok upraviť na mieru,” vysvetľuje majiteľ. V prípade, že potrebujete pomôcť s kompletným návrhom alebo riešením akéhokoľvek priestoru, aj toho atypického, naši kolegovia v Košiciach sú vám k dispozícii. Pomôžu vám s návrhom a vizualizáciami, prispôsobením nábytku podľa vašich predstáv, ale aj so samotnou realizáciou.

Pri košickom showroome to však nekončí, Nesia vám chce byť neustále bližšie, preto už teraz pracujeme na realizácii našich ďalších nápadov. Sledujte naše sociálne siete – Facebook a Instagram, kde vás o všetkom budeme priebežne informovať.

 

NESIA otvorila showroom v Košiciach! - Rozhovor

 

Košičiania a klienti z východoslovenského regiónu sa však už teraz môžu kedykoľvek v rámci otváracích hodín zastaviť v našom košickom showroome. Čakáme vás v budove Fabrika 48 na ulici Južná trieda 48 od 9.30 do 18.00. V prípade potreby si však môžete dohodnúť individuálny termín aj mimo tohto času a naši kolegovia sa vám budú venovať. Termín si môžete dohodnúť e-mailom alebo telefonicky.