Blog

Novinka: Vyskúšali ste už náš Online Konfigurátor? - Rozhovor

Novinka: Vyskúšali ste už náš Online Konfigurátor?

S potešením vám oznamujeme, že sme na našej webstránke spustili nový proklientský nástroj, ktorý vám umožní jednoducho a rýchlo si zostaviť na mieru vybraný produkt Nesia, vybrať si typ poťahu a ihneď vidieť cenovú ponuku. To všetko v priebehu pár minút.

Profi výstup bez námahy a ihneď

V ktorúkoľvek hodinu tak máte k dispozícii orientačnú cenovú ponuku na zostavu, ktorú ste si vyskladali. Zobrazenie 2D výkresu s rozmermi alebo 3D vizualizácie si viete meniť jedným preklikom. Celá obsluha online konfigurátora je veľmi jednoduchá, intuitívna.

V ponuke online konfigurátora zatiaľ nájdete prvých 60 najobľúbenejších produktov Nesia v kategóriách SEDAČKY, ČALÚNENÉ POSTELE, KRESLÁ A STOLIČKY. Pri sedačkách ako príslušenstvo aj KONFERENČNÉ STOLÍKY. V blízkej dobe ich doplnia šatníky a postupne celé portfólio našich produktov.

Novinka: Vyskúšali ste už náš Online Konfigurátor? - Rozhovor

 

AKO NA TO?

Vyskúšajte napríklad sedaciu súpravu. Kliknite na vybraný model sedačky a priestor na vašu tvorbu je pripravený.

1. VYBERÁME ZOSTAVU

Buď si vyberiete jednu z najobľúbenejších zostáv danej sedačky, a následne podľa potreby odoberiete alebo pridáte iné komponenty – krajný, stredný, rohový modul, alebo longer – tak, aby ste dosiahli požadovaný rozmer. Rovnako si viete poskladať zostavu priamo z jednotlivých kusov. Skvelá pomôcka sú automatické kóty s rozmermi zhotovenej zostavy.

Novinka: Vyskúšali ste už náš Online Konfigurátor? - RozhovorNeviete si z 2D nákresu dobre predstaviť ako sedačka vyzerá v priestore? Nie je nič ľahšie. Kliknete na tlačidlo 3D v pravom hornom rohu. 

Novinka: Vyskúšali ste už náš Online Konfigurátor? - Rozhovor
Malý tip:

Pri výbere sedačky obvykle zákazník nevyberá príručný či konferenčný stolík, ktorý by sa k nej hodil. Tie prídu na rad až neskôr. Pri takomto samostatnom výbere sa ťažšie odhadujú vzájomné proporcie produktov a po dovezení domov môže byť stolík pri sedačke príliš veľký alebo príliš malý.  Preto má v našom konfigurátore svoj opodstatnený význam aj zaradenie stolíkov ako príslušentvo pri sedačkách. Hneď uvidíte ako sa k sebe hodia v pomeroch veľkostí aj dizajnu. Samozrejme, nič z vybraných prvkov vás nezaväzuje k žiadnej kúpe, tak sa môžete dosýta vyhrať s rôznymi kombináciami.

Novinka: Vyskúšali ste už náš Online Konfigurátor? - Rozhovor

2. PRIDAŤ VANKÚŠE

Podľa typu sedačky sa vám zobrazí voľba adekvátnych vankúšov. Vyberiete si počet, aj veľkosti – väčší základný, malý dekoračný, alebo oba (alebo aj žiaden). Typ poťahu – buď rovnaký ako na sedačke, alebo v iných farbách a materiáloch – si budete môcť vybrať k kroku: Vybrať kožu/látku.

3. ZÁHLAVNÍKY A NOŽIČKY

Táto kategória sa zobrazuje len pri sedacích súpravách, kde je možnosť výberu nožičiek. Samozrejme, ak by ste potrebovali iné nožičky ako sú nastavené v konfigurátore, odporúčame túto možnosť prebrať neskôr osobne s našim odborným predajcom v showroome. Rovnako si viete vybrať počet záhlavníkov pri modeloch sedačiek, ku ktorým sú určené. Ak si vyberiete napríklad len jeden a na sedačke sú naznačené viaceré, na týchto miestach bude predpríprava na zasunutie záhlavníka, takže aj ten jeden si budete môcť presúvať na tieto miesta.

4. VYBRAŤ KOŽU/LÁTKU

V tejto chvíli bude pre vás zaujímavé všímať si pri výbere z kategórií látok a koží pravý horný roh konfigurátora, kde sa zobrazuje aktuálna cena vybratej zostavy. Keďže máme v ponuke Nesia viac ako 3000 poťahových látok a koží, farebnosť v konfigurátore berte len ako orientačnú pomôcku v kategóriách poťahov. Samozrejme ten váš poťah na vás čaká v našom showroome aj s prívetivým odborným predajcom, ktorý vám vysvetlí všetko potrebné.

Ak vás zaujíma ČO SI TREBA VŠÍMAŤ PRI VÝBERE ĽAHKOČISTITEĽNÝCH POŤAHOVÝCH LÁTOK, prečítajte si tento BLOG.

V konfigurátore si môžete vybrať z týchto kategórií poťahov:

 Poťahové látky
 • AKCIOVÉ (I. Cenová kategória delené 1,1. Sú to skladové, alebo rýchlo dostupné a najlacnejšie látky)
 • BASIC (I. Cenová kategória)
 • VELVET (II. Cenová kategória)
 • LEATHERLOOK (II. Cenová kategória)
 • AQUACLEAN (III. Cenová skupina)
 • PET FRIENDLY (III. Cenová skupina)
 • TOP ĽAHKOČISTITEĽNÉ (III. Cenová skupina)
 • PREMIUM (IV. Cenová skupina)
 • EXCLUSIVE (V. cenová skupina)
Kože
 • COMFORT
 • ANILÍN
 • ANILÍN EXTRA
 • NUBUCK
 • NUBUCK EXTRA
Novinka: Vyskúšali ste už náš Online Konfigurátor? - Rozhovor
5. ZHRNUTIE/VYTVORIŤ DOPYT

Je tu záverečný krok na ktorý sa nemusíte báť kliknúť, lebo vás k ničomu nezaväzuje. Tu sa vám zobrazí „SUMÁR ZOSTAVY“ s podrobným rozpisom jednotlivých položiek. V jeho závere môžete (ale aj nemusíte) kliknúť na tlačidlo ODOSLAŤ NEZÁVÄZNÝ DOPYT. Tu máte v prípade potreby aj miesto pre vaše poznámky. Druhé tlačidlo „MÁM PREDBEŽNÝ ZÁUJEM“ vám uloží vytvorenú zostavu, tak, že sa k nej môžete vrátiť aj v iný deň a ďalej ju upravovať. Tu máte opäť možnosť sa rozhodnúť, či chcete nezáväzný dopyt odoslať. Po odoslaní dopytu Vás budeme kontaktovať. Vami nakonfigurovanú zostavu s možnosťami cien, úpravy látok a rôznych variant s Vami prekonzultuje náš obchodník.

 

Online konfigurátor vám ušetrí čas strávený v showroome. Slúži ako perfektná príprava pred dohodnutým stretnutím s odborným predajcom.

Tak ako? Vyskúšate ho? Prekvapte svojho partnera/rku svojim profesionálne pôsobiacim návrhom. Hoci aj dnes večer 😉