Kancelársky nábytok na mieru

Kancelárske stoly

Práca, či chceme či nie, patrí k našej každodennej rutine a trávime v nej zväčša celú tretinu dňa. Prostredie v ktorom pracujeme vplýva na našu náladu, rovnako ako aj na pracovné úspechy. Preto každá väčšia či menšia firma, ktorá na trhu niečo znamená a chce na svojich spolupracovníkov, obchodných partnerov, klientov či konkurentov zapôsobiť a reprezentovať sa, by nemala podceniť ani interiér, v ktorom tvorí a pracuje.

 

My vám ponúkame celú škálu štýlového a zároveň skvele riešeného zariadenia pre vaše kancelárie, od stolov, recepčných pultov, skriniek až po regálové systémy. V rámci dvoch hlavných rád je možné zariadiť vaše kancelárske priestory či pracovne štýlovo, luxusne a zároveň aj ekonomicky a vo veľkom objeme.

 

Vždy je pre nás dôležitý názor klienta, preto samotnej výrobe vždy predchádzajú dôkladné konzultácie. U nás si môžete zvoliť materiál a riešenie aké vám najviac vyhovuje a hodí sa do daného priestoru, či už ide o drevo, kov alebo sklo. V prípade potreby je tu pre vás náš tím, ktorý vám s radosťou pomôže aj s komplexným návrhom.

Recepcie

Exkluzívna rada kancelárskeho nábytku pre tie najmodernejšie pracovne. Ak potrebujete zariadiť kanceláriu štýlovo, luxusne a zároveň prakticky, u nás si určite vyberiete.

Rokovací nábytok a zasadačky

Exkluzívna rada kancelárskeho nábytku pre tie najmodernejšie pracovne. Ak potrebujete zariadiť kanceláriu štýlovo a luxusne, v tejto kolekcii si určite vyberiete.

Skrine a úložné priestory

Exkluzívna rada kancelárskeho nábytku pre tie najmodernejšie pracovne. Ak potrebujete zariadiť kanceláriu štýlovo a luxusne, v tejto kolekcii si určite vyberiete.

Dohodnite si konzultáciu

Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu. Spolu si prejdeme vaše očakávania, rozpočty a možné riešenia.

Kontakt - formular