Boxy na mieru -

Kvalitné zloženie

Poťahové materiály najvyššej kvality.

Široký výber

Možnosti výberu rôznych dizajnov a prevedení.

Navrhnuté pre oblasť gastronómie

Sedenie a penová výplň najvyššej kvality sú prispôsobené ergonómii stolovania.

Rozmery na mieru

Vyberte si z rozmerov a modulov, ktoré Vám najviac vyhovujú.

no-sagcutout-diagram

ZLOŽENIE

Zloženie sedenia je navrhnuté pre dosiahnutie najvyššieho pohodlia.

DESK BOX s taburetmi

VÝBER DIZAJNU

Vyberte si z našej ponuky boxov do reštaurácií, barov, kaviarní či hotelov.

Masívna drevená podnož

VÝBER PODNOŽE

Naše boxy vyrábame s drevenou a kovovou podnožou, drevenými a kovovými nožičkami a soklom.

Boxy na mieru -

ROZMERY

Rozmery boxov a jednotlivých segmentov Vám prispôsobíme na mieru.

Potrebujete zariadiť váš podnik, reštauráciu, bar, či hotel? Nechajte to na nás a vaše priestory komplexne zariadime kvalitným nábytkom, ktorý má štýl. Bez problémov vyhotovíme nielen čalúnený nábytok – reštauračné boxy, barové a jedálenské stoličky, kresielka, postele, ale tiež skrinky, komody, stoly a konferenčné stolíky.
boxy-oxford

Najčastejšie používané zostavy

Spomínané kusy nábytku upravíme rozmermi a prevedením presne na mieru vašim požiadavkám. Medzi naše najznámejšie realizácie patria kaviarne, bary, reštaurácie a hotely.

Uskutočnené realizácie

PHO-CO

Dizajn tejto rodinnej vietnamskej reštaurácie vznikol v spolupráci s Ing. arch. Tatianou Pituchovou. Pre maximálne pohodlie a príjemné pocity boli použité prírodné materiály a teplé tóny. O fotografie sa postaral fotograf Pavol Delej.
Na základe požiadavky sme na mieru vyrábali kreslá, stoličky a boxy v špeciálnom poťahovom materiáli – vysokorezistentné a skvelé na údržbu.

Boxy na mieru -
Boxy na mieru -

MEET MEAT

V prípade tohto skvelého konceptu reštaurácie a baru zároveň sa dá povedať, že sa majitelia s priestorom vyhrali do detailu. Prírodné materiály, drevo, kov, tehla v teplých tónoch vytvárajú príjemný pocit.

Na základe požiadavky interiérových dizajnérov sme vyrábali – úplne na mieru – kreslá, stoličky a boxy. V špeciálnom poťahovom materiáli – vysokorezistentné a skvelé na údržbu.

ICE BAR

V decembri 2014 pribudol v Bratislave ICE BAR a naša spoločnosť bola súčasťou tohto nezvyčajného projektu. Okrem ľadového baru tu nájdete aj priestor klasickej kaviarne s barom, kde zariadenie dopĺňajú kreslá a boxy z našej dielne.

Na základe požiadavky interiérových dizajnérok sme vyrábali – úplne na mieru – kreslá a boxy. V špeciálnom poťahovom materiáli – vysokorezistentné a skvelé na údržbu.

Boxy na mieru -
Boxy na mieru -

LE CLUB

Výroba na mieru – kreslá – barové stoličky a boxy. Dostali sme pomerne zložité zadanie od investora a jeho architekta. Najmä montáže boxov boli nesmierne zložité, ale zvládli sme to a sme na to pyšní…

LE CLUB VIEDEŇ

Naše dobré meno, kvalitná práca a výroba na mieru sa dostala až za hranice Slovenska. Dozvedel sa o nás Le Club vo Viedni a tak sme im s radosťou pomohli pri vytváraní a realizácii jedinečného priestoru. Barové stoličky, pult, boxy. Čo na to hovoríte?

Boxy na mieru -
Ministry box

MINISTRY OF FUN

Výroba boxov na mieru. Návrh a výsledná realizácia poloblúkových kaviarenských boxov v Banskobystrickom klube Ministry of fun.

REŠTAURÁCIA V CENTRE BRATISLAVY

Realizácia Pillow boxu v reštaurácii v centre Bratislavy dodalo priestoru zútulnenie a požadovaný komfort sedenia s mäkkým záhlavím.

2
2

REŠTAURÁCIA NA VAJNORSKEJ V BRATISLAVE

Výroba reštauračných boxov Joy box sew na mieru. Boxy boli navrhnuté a realizované tak, aby lemovali priestor reštaurácie, vďaka čomu pôsobí priestor vzdušnejšie a využil sa jeho celkový potenciál.

Dohodnite si konzultáciu

Zavolajte nám a dohodnite si bezplatnú konzultáciu. Spolu si prejdeme vaše očakávania, rozpočty a možné riešenia.

Kontakt - formular