Nesia - rodinná firma s nábytkom na mieru

O nás -

Začali sme v roku 2009 ako malá rodinná firma s odvážnou ambíciou tvoriť, vyrábať a predávať nabytok s nadčasovým dizajnom v najväčšej kvalite. Medzi naše prvé produkty patrili sedačky a postele na mieru, ktoré sme počas rokov praxe vyšperkovali do dokonalosti.

S rozširujúcimi sa požiadavkami našich klientov sme začali postupne pridávať do ponuky aj stolársky nábytok a návrhy interiérov, ktoré z malej firmy zrazu urobili profesionálnu spoločnosť s tímom profesionálov, ktorí sa postarajú o akékoľvek zadania našich klientov.

V priebehu rokov sme si vybudovali stabilnú pozíciu na trhu s nábytkom na mieru. Za sebou máme množstvo realizácií súkromných klientov ako aj projekty v HoReCa segmente (reštaurácie, bary, hotely).

Vyšší štandard pre váš domov

NESIA verí, že pokiaľ ide o váš domov, nemali by ste sa uspokojiť so štandardom. Práve preto sme vytvorili unikátnu kolekciu, ktorá do vašej domácnosti prinesie pohodlie, kvalitu a dizajn.

Kvalita, ktorú môžete cítiť

Starostlivo vyberané materiály a iné komponenty zabezpečujú najvyšší funkčný aj estetický komfort.

Priamo od profesionálov

Naše produkty sú vyrábané ručne, s dlhodobou expertízou a dôrazom na individualitu každého kúsku. Dbáme na detaily, ktoré sa vytvárajú ako celok a nezabúdame na precízne spracovanie.

Precízne navrhnuté

Každý produkt a interiér navrhujeme tak, aby bol klient s konečným výsledkom maximálne spokojný po dizajnovej aj praktickej stránke.

a

Nábytok vyrobený slovenskými profesionálmi

Nadčasový, kvalitný a najmä vyrobený na mieru, to je nábytok z ponuky spoločnosti NESIA Trade, s.r.o. . Ako samozrejmú súčasť ponuky chápeme individuálny prístup, návrhy a neskôr i realizáciu projektov. 

O nás -

Naše showroomy

Navštívte naše showroomy v Bratislave (Galvaniho 6), v Banskej Bystrici (Dolná 19) a v Košiciach (Južná trieda 48). Predstavíme vám naše produkty a ich možné variácie.

O nás -

Napíšte nám vašu predstavu

Napíšte nám na mail [email protected] podrobnú predstavu vášho bytu, domu alebo reštaurácie a my sa pokúsime pripraviť pre vás návrh interiéru na mieru.

O nás -

Tím profesionálov

Naši odborníci sú tu pre vás. Ku každému klientovi a jeho potrebám pristupujeme individuálne.

Navštívte naše predajne

Príďte si pozrieť vybrané modely z našej výroby ako aj niektoré produkty INNOVATION naživo do nášho showroomu na Galvaniho 6 v Bratislave alebo do showroomov v Banskej Bystrici, Trenčíne či v Košiciach.

nesia_showroom_galvaniho_6

Bratislavská predajňa

Príďte si do našej predajne na ulici Galvaniho 6 v Bratislave prezrieť vybrané kusy nášho sortimentu. Náš personál vám s radosťou poradí a predstaví kúsky, ktoré sú ihneď k odberu.

Hneď pri bratislavskom showroome máme pre vás vyhradené parkovacie miesta, takže s parkovaním si nemusíte lámať hlavu.

nesia_showroom_galvaniho_6

Banskobystrická predajňa

Náš ochotný personál sa na vás teší aj v novootvorenej predajni v Banskej Bystrici na Dolnej ulici č. 19. Okrem vybraného sortimentu, ktorý je ihneď k odberu vám s radosťou predstaví aj všetky naše novinky.

O nás -

Košická predajňa

Nájdete nás na ulici Južná trieda 48 v priestoroch Fabrika 48 – na poschodí. Ak pôjdete do štúdia autom, v smere do mesta, je dôležité odbočiť hneď za policajnou školou vpravo, ešte pred areálom Fabriky. K dispozícii sme počas pracovných dní v čase od 9.30 do 18.00, avšak v prípade potreby si môžete dohodnúť individuálny termín aj mimo tohto času a naši kolegovia sa vám budú venovať. Termín si môžete dohodnúť e-mailom alebo telefonicky.

Nesia showroom Košice

Povedali o nás

Spokojnosť klientov je našou vizitkou.

Posielam veľké ďakujem za úžasnú sedačku, profesionálny prístup a komunikáciu. Odporúčam a pokračujem v nákupoch. Ďakujem

Boxed 9 -
Adriána Adina Ada

Vynikajúca komunikácia aj realizácia. Potrebovali sme posteľ na mieru kvôli úzkemu schodisku, kadiaľ by sme bežne posteľ nedostali. Bez problémov k nám prišli vopred všetko pozrieť a zamerať. Sľúbený termín montáže bol dodržaný, vynesenie a montáž bola veľmi rýchla a profesionálna. Posteľ je kvalitná a pevná, cítiť, že je to masív. Odporúčame.

Boxed 8 -
Baška Gabrižová

Od Nesii máme uplne nadhernu velku sedačku v tvare L + taburetku. Je fakt úžasná dizajnova, no proste riadne pekna nielen na pohlad, na dotyk ale je aj kvalitna a pohodlna. Mali sme možnost vybrat si rozne varianty, vselijake druhy latok, milion farieb, drahsiu, lacnejsiu. Myslím ze by si vybral aj ten najnarocnejsi klient. Pan Hudak nám ochotne poradil a pomáhal pri vybere nielen sedačky, ale aj pri vybere jedalenskych stoliciek, či čalunenej postele. Chvalime aj montaznikov za rychlu montáž, vsetko si po sebe upratali a bola s nimi sranda. NESIA Dakujeme

Boxed 7 -
Simona Vozárová ExZimanová

S firmou Nesia som maximálne spokojný.Ponúkajú vynikajúce produkty a jednajú profesionálne a veľmi promptne. Môžem len jednoznačne doporučiť a dúfam že v budúcnosti ešte objednám ďalšie zo širokého spektra ich ponúkaných nábytkov a doplnkov.

Boxed 6 -
Patrik Horváth

Ďakujeme za krásny gauč, je veľmi pohodlný, oceňujeme aj prístup p. majiteľa, ktorý bol k nám ústretový a okrem dobrej ceny sme získali aj dobrú kvalitu a krásny dizajnový kúsok 🙂 určite odporúčame.

Boxed 5 -
Daša Vrchovská

Absolútna spokojnosť...

Boxed 4 -
Simoneta Mihoková